...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zgłoszenia do Startup Program tylko do końca lutego

StartUp Program

Chcesz pozyskać inwestora, ale nie wiesz jak dobrze zaprezentować swój projekt? Jesteś dobry w programowaniu, ale nie znasz się na prawach autorskich? Szukasz wiedzy, inspiracji oraz wsparcia, aby skutecznie rozwijać swój biznes, a do tego marzy Ci się wyjazd na zagraniczną konferencję? Zgłoś się do Startup Program 2020, a my zajmiemy się resztą.

Startup Program to konkurs oraz program szkoleniowo-mentoringowy dla polskich start-upów, które szukają szansy na rozwój. To już szósta edycja inicjatywy organizowanej przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, która z roku na rok pobija rekord start-upowych zgłoszeń. W każdej edycji projektu start-upy mogą liczyć na wsparcie grona wybitnych ekspertów ze świata start-upowego, biznesu i marketingu. O przyjęciu do programu zadecyduje kapituła jurorska, w skład której wchodzą: Paweł Patkowski – Brand & Marketing Communication Director, Orange Polska; Maria Belka – Managing Director – Prytek Poland i Co-founder & CEO Mentors4Starters; Kuba Dudek – Partner Zarządzający, SpeedUp Group oraz Beata Szcześniak – General Manager, Spark Foundry. To właśnie oni jako pierwsi oceniają dany start-up i decydują, które ze zgłoszeń dostaną się do najlepszej dziesiątki (TOP 10), a w dalszym etapie programu podczas prezentacji wybierają jeden zwycięski start-up, który jako nagrodę otrzymuje wyjazd na największą konferencję technologiczną w Europie – Web Summit 2020.

Startup Program to więcej niż konkurs

Mimo, że główną wygraną w konkursie jest wyjazd na zagraniczną konferencję to jest to dodatkowy bonus do tego, co otrzymuje całe TOP 10. Startup Program to przede wszystkim możliwość uzyskania bezcennej wiedzy, praktycznych wskazówek oraz inspiracji od najlepszych specjalistów z wielu dziedzin m.in. prawa, finansów, komunikacji oraz strategii marki, a także posłuchania rad od spełnionych biznesowo start-upów i przedsiębiorców. Pierwszy etap programu to całodniowe szkolenie z następującymi ekspertami:

 • Krzysztof Klimczak, Prezes Zarządu, ZenCard;
 • Magdalena Miernik, CEO Lookreatywni.pl;
 • Mateusz Wyszynski, Client Solutions Manager, Facebook;
 • Jacek Studziński, Strategy Planner, Isobar Polska;
 • Mariusz Szyrski, Konsultant ds. rozwoju startupów, StartUp Booster;
 • Jakub Barzak, Dyrektor Marketingu, Storytel Polska;
 • Kuba Sagan, Creative Director & Co-Founder, Feeders.agency.

Po szkoleniu rozpoczyna się czas indywidualnej pracy z mentorem dopasowanym do potrzeb danego start-upu z TOP 10. Mentor nie tylko pomaga rozwijać skrzydła, ale jego rolą jest również przygotowanie start-upu do prezentacji finałowych przed jury konkursu. Choć z założenia program mentoringowym trwa miesiąc wielokrotnie przerodził się on w dłuższą współpracę. Tegoroczni mentorzy:

 • Jan Zając – Wspólzalozyciel i prezes, Sotrendera;
 • Wiola Lada-Szewczenko – Head of Ecselis & DBI Poland, Havas Media Group;
 • Paweł Patkowski – Brand & Marketing Communication Director, Orange Polska;
 • Wojtek Ławniczak – Head of Strategy and Innovation, Very Human Services;
 • Michal Dunin – Managing Director, WebTalk;
 • Jagoda Żychlewicz – Analityk inwestycyjny, SpeedUp Venture Capital Group;
 • Karolina Sznajder – Dyrektor Komunikacji i Public Affairs, Ringier Axel Springer Media;
 • Antoni Kaniowski – Partner, Grubo;
 • Magdalena Kot-Szczepańska, Marketing Head in Cash, PZU;
 • Marcin Gaworski, CEO & Partner, 180hearbeats + JUNG v. MATT.

Wisienką na torcie jest udział całego TOP 10 w konferencji INNOVATION (27 kwietnia, Forteca Kręgliccy, Warszawa), gdzie w specjalnej strefie start-upowej będą mieć okazję zaprezentować swoje rozwiązania. Podczas konferencji zostanie ogłoszony również zwycięski start-up, który otrzyma nagrodę w postaci wyjazdu na Web Summit 2020!

Jak się zgłosić?

To bardzo proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.startup.sar.org.pl.
Zgłoszenia do programu trwają tylko do 28 lutego 2020. Udział w Startup Program jest całkowicie bezpłatny, na każdym etapie, a także gwarantuje darmowe zgłoszenie do konkursu INNOVATION (www.innovation.sar.org.pl).

Organizator: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR

Sponsorzy: Orange Polska, Storytel Polska, SparkFoundry

Partnerzy: SpeedUp Group, Fundacja „Twój Startup”, TWIN, Startup Booster

Media: Startup Academy, Mam Startup, Nowy Marketing, Lookreatywni.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF