...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zielona Franczyza od Columbus Elite szansą na bezpieczeństwo w biznesie

Zielona Franczyza

Columbus Elite, spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Columbus Energy, wprowadza Zieloną Franczyzę. To unikalne rozwiązanie biznesowe zapewnia przedsiębiorcom szeroki pakiet korzyści. Columubs Energy jest Partnerem 11. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie.

Columbus Elite poszerza swój model sprzedażowy i oferuje przedsiębiorcom tzw. Zieloną Franczyzę, czyli zawodową współpracę w branży odnawialnych źródeł energii. Jest to rozwiązanie biznesowe, które pozwala małym i większym podmiotom gospodarczym budować niezależność w oparciu o nowoczesne standardy i innowacyjną technologię. Oferta pojawia się w dobrym momencie, gdy na rynku dochodzi do silnej konsolidacji i przebranżowienia mniejszych firm fotowoltaicznych, bazujących do tej pory na dotacjach.

Paweł BednarekDzięki dynamicznym działaniom w ciągu ostatnich dwóch lat oraz analizie rynku, zoptymalizowaliśmy nasz model franczyzowy tak, aby odpowiadał na potrzeby każdego nowoczesnego przedsiębiorcy. Zielona Franczyza to szansa na rozwijanie biznesu przez kolejne kilkanaście lat, dzięki współpracy z silnym podmiotem, jakim stała się nasza Spółka. To partnerstwo, wsparcie w digitalizacji procesów, szkolenia produktowe, techniczne i operacyjne oraz siła ogólnopolskiej marki.

Paweł Bednarek, Prezes Columbus Elite

Proponowana przez Columbus Elite Zielona Franczyza stwarza możliwość zaangażowania się w sprzedaż i oferowanie usług w zakresie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, a niebawem również ładowarek do samochodów elektrycznych. Oferta wyróżnia się nowatorskim podejściem do przedsiębiorców, którzy funkcjonują w niestabilnej rzeczywistości rynkowej – daje im możliwość bezstresowego przebranżowienia, zapewniając m.in. komplet szkoleń w zakresie produktów i usług oraz technologii sprzedaży.

Spółka, jak i cała Grupa Kapitałowa, stawia na zdigitalizowane procesy oraz działania rozproszone, co doskonale sprawdziło się w budowaniu zespołów sprzedażowych w 2020 r. W całym koncepcie biznesowym duży nacisk jest położony na jakość obsługi Klienta oraz propagowanie transformacji energetycznej.

Rafał KołłątajJesteśmy skutecznymi strategami rozwoju sieci sprzedaży w Polsce i za granicą. Nasza koncepcja Zielonej Franczyzy bazuje na doświadczeniach zdobywanych w czasie pandemii, kształtowaniu się nowego ładu gospodarczego i zmian, które w związku z przyspieszoną digitalizacją procesów umożliwiają pracę zdalną oraz w zespołach rozproszonych.

Rafał Kołłątaj, Wiceprezes Zarządu Columbus Elite

Warto wspomnieć, że dla Klientów Columbusa na co dzień pracuje ponad 100 własnych ekip instalacyjnych i współpracuje blisko 700 instalatorów.

Zgłoś się od 11. edycji rankingu Najbardziej Kreatywnych w Biznesie: https://brief.pl/kreatywni/zgloszenia/


Źródło: Columbus Energy

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF