...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zostań Pracodawcą DIMAQ i potwierdź kompetencje e-marketingowe w Twojej firmie!

DIMAQ

Znakiem DIMAQ Employer posługują się firmy, które zatrudniają profesjonalistów posiadających międzynarodowy certyfikat DIMAQ (na poziomie Basic lub Professional). Znak ten potwierdza poziom kompetencji e-marketingowych w firmie, a dzięki systemowi recertyfikacji umożliwia ich ciągłe aktualizowanie. Pracodawca DIMAQ jest zatem profesjonalnym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu.

Każda firma, która uzyska status Pracodawcy DIMAQ może liczyć na szereg korzyści:

 • Prawo do używania znaku graficznego DIMAQ Employer, który potwierdza poziom kompetencji e-marketingowych w firmie;
 • Informacja w kanałach DIMAQ o przystąpieniu firmy do grona pracodawców zatrudniających posiadaczy certyfikatów;
 • Logotyp zamieszczony na stronie dimaq.pl w sekcji firm, które dołączyły do programu;
 • Wsparcie ciągłego rozwoju pracowników – posiadaczy certyfikatów DIMAQ poprzez system recertyfikacji oraz:
  • specjalne, dodatkowe świadczenia, takie jak dostęp do bazy wiedzy, specjalne zamknięte warsztaty, itd.
  • najniższą cenę wejściówek na wydarzenia organizowane przez IAB Polska. Innych organizatorów akredytowanych wydarzeń zachęcamy do podobnej polityki.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://dimaq.pl/dimaq-employer/. Do programu dołączyły między innymi następujące firmy: Lellek, Nieagencja, Reklama dla biznesu, Result Media, Star Media, Star Digital, Whitebits. Partnerem Pracodawcy DIMAQ jest Rocket Jobs.

Zapytaliśmy przedstawicieli firm o ich doświadczenia związane z certyfikacją DIMAQ oraz programem Pracodawca DIMAQ:

Firma Lellek kojarzona jest z profesjonalizmem w każdej dziedzinie swojej działalności, a certyfikat DIMAQ Employer to najlepsza opcja podkreślenia również naszych kompetencji marketingowych. Nasi klienci oczekują wysokiej jakości informacji, a tylko dobrze przygotowany zespół specjalistów, jest w stanie je dostarczyć.

Błażej Jarząb, Business Development & Marketing Manager, LELLEK Group

W Result Media ogromną wagę przykładamy do stałego rozwoju wiedzy i umiejętności naszego zespołu. Certyfikat DIMAQ to międzynarodowy standard kwalifikacji digital marketingowych, który potwierdza praktyczną wiedzę z 12 obszarów e-marketingu, w tym m.in. analityki internetowej, zaawansowanych kampanii sprzedażowych czy social mediów. Przystępując do programu Pracodawca DIMAQ i zatrudniając certyfikowanych specjalistów, dajemy naszym pracownikom możliwość rozwoju swoich kompetencji, dostęp do stale aktualizowanego know-how ekspertów z całego świata, a naszym klientom – pewność, że współpracują z firmą, która do realizacji ich celów biznesowych wykorzystuje najnowszą wiedzę i najbardziej efektywne rozwiązania digital marketingu. 

Adrian Radomski, członek zarządu i COO Result Media

Korzyści z DIMAQa jest wiele, przede wszystkim nasi ludzie czują się bardziej kompetentni i pewni swojej wiedzy. Dzięki temu poprawia się jakość ich pracy, a to sprawia, że jakość naszych usług jest lepsza. Więcej korzyści nie trzeba.

Bartosz Wilim, co-founder Nieagencji

DIMAQ Professional pozwala zaprzyjaźnić się z większością specjalizacji w ramach digital marketingu. Egzamin jest wymagający. Jest bardzo niewiele osób, które mogłyby go zdać na poziomie Professional bez solidnego przygotowania. Uznaję to za duży plus. Kolejny, to coraz większa rozpoznawalność tego znaku. 

Paweł Stempniak, Digital Strategist/Owner, White Bits

Jakie warunki musi spełniać Pracodawca DIMAQ?

 • Firma wykorzystuje znak graficzny DIMAQ Employer i zamieszcza go w swoich aktualnych materiałach informacyjnych (credentials, referencje, itp.);
 • Firma komunikuje przystąpienie do programu certyfikacji DIMAQ i uzyskaniu statusu Pracodawca DIMAQ w swoich kanałach komunikacji;
 • W procesach rekrutacyjnych na stanowiska związane z marketingiem online firma oczekuje, by kandydat posiadał certyfikat DIMAQ. W praktyce oznacza to, że w ogłoszeniu o pracę jako przynajmniej „mile widziane” jest wpisane wymaganie posiadania certyfikatu DIMAQ lub chęci podejścia do egzaminu DIMAQ w określonym czasie po zatrudnieniu;
 • Firma wspiera i zachęca pracowników posiadających certyfikat DIMAQ do jego utrzymania poprzez udział w programie recertyfikacji (umożliwia udział w akredytowanych wydarzeniach, organizuje akredytowane wydarzenia, np. szkolenia itp.);
 • Mile widziane jest zaangażowanie przedstawiciela firmy w działania komunikacyjne programu prowadzone przez IAB Polska poprzez potwierdzanie, czy i jakie korzyści przyniosło firmie dołączenie do programu DIMAQ – w sposób uzgodniony między firmą a IAB Polska.

Chcesz zostać Pracodawcą DIMAQ? Skontaktuj się z nami na: kontakt@dimaq.eu lub za pomocą formularza na stronie https://dimaq.pl/dimaq-employer/


Źródło: DIMAQ

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF