...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

1000 Stypendiów Językowych Santander we współpracy z University of Pennsylvania

stypendium

Grupa Santander oferuje 1 000 Stypendiów Językowych Santander| English to boost your career - University of Pennsylvania, aby pomóc studentom poprawić znajomość profesjonalnego języka angielskiego. Wszystkie osoby w wieku powyżej 18 lat, które są zainteresowane rozwojem swojej kariery, mogą starać się o wspomniane stypendium. Wnioski o stypendium można składać na stronie becas-santander.com do 23 listopada. Santander jest Partnerem 11. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Profesjonalny angielski jest ważnym atutem mającym istotny wpływ na rozwój kariery zawodowej. Upskilling (zdobywanie nowych umiejętności) w tym obszarze pomaga osiągnąć cele zawodowe.

Grupa Santander wspiera szkolenie i rozwój umiejętności językowych, jako element zwiększający szanse na znalezienie zatrudnienia. Dlatego w programie Santander Universidades rozpoczyna rekrutację do nowego projektu Stypendiów Językowych Santander| English to boost your career – University of Pennsylvania realizowanego we współpracy z University of Pennsylvania. Do udziału w projekcie zostanie wybranych 1000 osób, które są zainteresowane rozwojem swojej kariery poprzez ulepszanie znajomości biznesowego języka angielskiego.

Stypendia są przeznaczone dla mieszkańców Polski, Niemiec, Argentyny, Brazylii, Chile, Kolumbii, Hiszpanii, Meksyku, Peru, Urugwaju, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych w wieku powyżej 18 lat, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, ale którzy posługują się nim na poziomie co najmniej B1 (średniozaawansowany).

Rekrutacja prowadzona jest przez University of Pennsylvania (UPenn), jedną z wiodących placówek edukacyjnych na świecie. Uczelnia jest członkiem prestiżowej sieci Ivy League w Stanach Zjednoczonych i regularnie trafia na listę 20 najlepszych uniwersytetów na świecie według Times Higher Education i QS.

Program pozwala uczestnikom wybrać jeden z trzech modułów w oparciu o cele zawodowe:

  • Angielski dla rozwoju ścieżki kariery: uczestnicy nauczą się radzić sobie z procesami rekrutacyjnymi i rozmowami kwalifikacyjnymi w języku angielskim, zwiększając tym samym szanse na zdobycie zatrudnienia. Będą również mieli szansę odkrywać preferencje dotyczące przyszłej drogi zawodowej, jednocześnie poprawiając swoje słownictwo i płynność językową.
  • Angielski dla biznesu i przedsiębiorczości: uczestnicy zainteresowani biznesem i gospodarką globalną poznają ekspercki angielski niezbędny do analizowania badań rynkowych, sporządzania biznesplanów, przyciągania inwestorów i pozyskiwania finansowania, jednocześnie poznając praktyki biznesowe z całego świata.
  • Angielski na potrzeby nauki, technologii, inżynierii i matematyki: uczestnicy nauczą się omawiać przyczyny i skutki różnych zdarzeń, opracowywać strategie badawcze, analizować dane eksperymentalne w języku angielskim. Kurs obejmuje również tematy związane ze zmianami klimatu, w ramach których studenci będą poznawać wykorzystanie języka naukowego i technicznego.

Język angielski, jest często podstawowym warunkiem zdobycia pracy i rozwijania kariery w środowisku, które szybko staje się coraz bardziej cyfrowe i międzynarodowe. Wierzymy, że rozwój profesjonalnego języka angielskiego oraz certyfikat prestiżowej zagranicznej uczelni pomoże uczestnikom wyróżnić się w procesach rekrutacji. Widzimy ogromne zainteresowanie Stypendiami Językowymi Santander dlatego uruchamiamy kolejny projekt do którego zapraszamy nie tylko studentów – ale każdego kto jest zainteresowany rozwojem swojej kariery i kompetencji.

Wojciech Leśniewski, dyrektor programu Santander Universidades w Polsce

Kurs online dostępny na platformie e-learningowej UPenn, będzie obejmował zarówno ćwiczenia indywidualne, jak i zajęcia grupowe (rozmowy, komentarze oraz sesje pytań i odpowiedzi z nauczycielami i innymi uczestnikami programu, a także mentoring ekspertów o międzynarodowej sławie).

Pięciotygodniowy kurs, który rozpocznie się w styczniu 2022 r., będzie prowadzony przez wydział Programów Języka Angielskiego Uniwersytetu w Pensylwanii. Wnioski można składać do 23 listopada br. przez platformę becas-santander.com.


Źródło: Santander Bank Polska 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF