...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Raport SEO 2017 – Liderzy poszczególnych branż

raport

Skuteczne i efektywne metody marketingu SEO istnieją i są stosowane przez najlepszych. Jak jednak je poznać i wprowadzić w życie? Najlepiej wykorzystać w tym celu „Raport SEO 2017 – liderzy swoich branż”, który pozwoli sprawdzić bieżące trendy i zobaczyć jakie techniki marketingowe są aktualnie gwarancją sukcesu.

Ten wyjątkowy raport jest dziełem agencji SEO/SEM – Mayko.pl, która corocznie dostarcza przedsiębiorcom informacji o najlepszych specjalistach od marketingu sieciowego. „Raport SEO 2017 – liderzy swoich branż” powstał dzięki narzędziu SEMSTORM, które analizowało comiesięcznie działania serwisów, pozwalając wybrać spośród nich te, które uzyskały najlepsze uśrednione wyniki szacunkowego ruchu z naturalnych wyników wyszukiwania Google.

Raport to nie tylko statystki i lista najlepszych – to również cenne wypowiedzi liderów różnych branż. W zestawieniu znaleźć można komentarze przedstawicieli takich firm jak: Empik, Oponeo, Decathlon, OLX, Otodom czy BDSklep. Dodatkowym atutem raportu jest też możliwość zapoznania się podsumowaniem dokonań z roku 2017 i rzetelnie wykonanymi prognozami na rok bieżący. Cenny zbiór danych i komentarze specjalistów pozwolą poprawić dotychczasową strategię i stać się jeszcze lepiej widocznym w sieci.

„Raport SEO 2017 – liderzy swoich branż” to także możliwość skorzystania z rabatów przygotowanych przez partnerów – Brand24, Edrone, SEMSTORM i Makreter +.

Raport do pobrania pod adresem https://marketingwsieci.pl/raport-seo-2017-liderzy-swoich-branz/

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF