...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Konferencja EB Summit’22 już niebawem

Konferencja EB Summit to najważniejsze wydarzenie employer brandingowe w Polsce. To już XI edycja konferencji organizowana przez HRM Institute. Odbędzie się 9/10 czerwca, zarówno stacjonarnie w Warszawie, jak i w formule online.

 

Pracodawca przyszłości to taki pracodawca, który działa według określonych i mocnych wartości, rozwija swój biznes w sposób zrównoważony, dba o swoich ludzi (zarówno o ich rozwój zawodowy, jaki i zdrowie fizyczne i psychiczne) i naszą wspólną planetę. Pracodawca przyszłości jest także transparentny w komunikacji między firmą a jej inwestorami, klientami, partnerami, kandydatami i pracownikami.

 

👉 Transparentność w biznesie i jej wpływ na budowanie marki pracodawcy będzie tematem pierwszego dnia konferencji (9 czerwca 2022).

 

👉 Wieczorem pierwszego dnia odbędzie się także Gala EBEA 2022, która daje unikalną okazję do zobaczenia najlepszych projektów EB w Polsce.

 

👉 W drugim dniu konferencji (10 czerwca 2022) skupimy się na temacie dbania o dobrostan pracowników (zarówno fizyczny, jak i psychiczny). Zgłębimy temat mental health i wellbeingu.

 

Program konferencji i sylwetki prelegentów znajdziesz na stronie www.ebsummit.pl.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF