...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

5 powodów dlaczego Lenovo Thinkpad T480 to świetny wybór dla Twojego biznesu!

Prowadzenie biznesu wymaga niezawodnego sprzętu, który sprawdzi się zarówno w biurze, podróży, jak i na spotkaniu. Laptop powinien być wydajny, zapewniać wysoki komfort pracy niezależnie od miejsca i czasu, bezpieczeństwo danych Twojej firmy oraz pozwalać skutecznie realizować cele biznesowe. Warto zatem postawić na sprzęt przeznaczony specjalnie do zastosowań biznesowych.

Poznaj 5 powodów, dlaczego Lenovo ThinkPad T480 to świetny wybór dla Twojego biznesu.

  1. Wyższy poziom wydajności

Lenovo ThinkPad T480 został wyposażony w procesor Intel Core i7 8. generacji z technologią vPro, która ułatwia zdalne zarządzanie. Nowa generacja czterordzeniowych procesorów wyznacza kierunek dla wydajności, jakiej jeszcze nie było – dla najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli dodamy do tego świetnie zaprojektowaną pod kątem wysokich prędkości i niskich opóźnień pamięć DDR4 do 32 GB, to otrzymamy światowej klasy sprzęt o mocy komputera stacjonarnego. Sprzęt, który jednocześnie spełnia marzenia o nowocześnie zbudowanym przenośnym laptopie.

  1. Sprawdzony w boju, gotowy na każde warunki

ThinkPad T480 przeszedł testy w 12 kategoriach zgodnie ze standardami wojskowymi MIL-SPEC 810-G, stworzonymi przez Departament Obrony USA. Dzięki temu jest sprawdzony w boju i odporny m.in. na wysokie i niskie temperatury, wstrząsy, wilgoć, piach, kurz, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia mechaniczne. Gdziekolwiek jesteś, możesz być spokojny, że ThinkPad Cię nie zawiedzie. 

  1. Bateria, na którą zawsze możesz liczyć

Lenovo ThinkPad T480 ma wbudowaną technologię Power Bridge, która pozwala na wymianę baterii na w pełni naładowaną, bez konieczności wyłączania komputera. Sześcioogniwowa, 72 Wh bateria może wystarczyć nawet na 30,3 h działania między ładowaniami. To idealne rozwiązanie nie tylko do codziennej pracy, ale przede wszystkim w podróży, kiedy jesteś w drodze. Zapomnij o komunikacie o słabej baterii czy braku gniazdka elektrycznego. 

  1. Komfort codziennego użytkowania

Lenovo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników zaprojektowało ThinkPada T480 tak, aby złącze dokowania USB-C miał z boku, a nie na spodzie. Połączenie Thunderbolt3 z dodatkową szyną przesyłową umożliwiło powstanie nowego typu gniazda dokującego. Drugie gniazdo USB-C służy do ładowania komputera. Laptop został także wyposażony w szereg portów: podwójne, pełnowymiarowe złącza USB 3.0, pełnowymiarowy port Ethernet RJ45, wyjście HDMI, czytnik kart SD czy gniazdo audio. Można zatem powiedzieć, że ThinkPad T480 posiada praktycznie każdy port, którego potrzebujesz. 

  1. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Z ThinkPadem T480 możesz czuć się bezpieczny! Laptop został wyposażony w szyfrowanie DTPM, czytnik linii papilarnych, który wykorzystuje technologię Match-on-Chip chroniącą przed oszustami, kamerę IR z zaawansowaną technologią rozpoznawania twarzy. Wystarczy uśmiech lub dotknięcie palca i komputer jest gotowy do pracy. Dodatkowo T480 posiada ThinkShutter – fizyczną osłonę kamery internetowej, jako świetny sposób ochrony prywatności. Możesz otwierać i zamykać swoją kamerkę w laptopie, tym samym niwelując obawy przed podglądaniem przez cyberptrzestępców. ThinkPad ma także FIDO – Fast Identity Online – authentication. To nowoczesny ekosystem dla przedsiębiorstw, chroniący nas przed kradzieżą haseł i wyłudzaniem informacji. FIDO zapewnia nam zarówno wygodę logowania jak i bezpieczeństwo.    

Lenovo ThinkPad T480 został perfekcyjnie zaprojektowany dla biznesu. Łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy potrzebne podczas codziennej pracy: najwyższa wydajność, wytrzymałość, bezpieczeństwo danych i sprzętu, ergonomia i komfort użytkowania, mobilność, nieograniczony dostęp do Internetu, niezależnie od dostępności Wi-Fi i miejsca na świecie. ThinkPad T480 może towarzyszyć Ci wszędzie, bez względu na to, czy pracujesz w biurze, domu, podróżujesz, czy prezentujesz.

Dowiedz się więcej i sprawdź specyfikację: https://netz.pl/produkty/lenovo-thinkpad-t480/

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF