...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Adam Przymusiała mentorem X edycji konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”

Adam Przymusiała

Adam Przymusiała, współzałożyciel i CEO BinarApps – firmy specjalizującej się w pracy ze startupami – został jednym z mentorów X jubileuszowej edycji konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”. Przymusiała, który ma również na swoim koncie stworzenie dwóch innowacyjnych startupów, podzieli się bogatym doświadczeniem z osobami posiadającymi własny pomysł na biznes. Osoby, które przystąpią do programu mentorskiego, będą mogły liczyć na wsparcie z zakresu tworzenia startupu od zera czy zarządzania organizacją, a także na pomoc w rozwoju kompetencji osobistych

– Obecnie nie ma problemu z pozyskiwaniem kapitału czy z dostępem do nowoczesnej technologii. Najtrudniejsze jest skontaktowanie się z osobami, które posiadają doświadczenie przy startupach i mogą ocenić, czy dany pomysł jest dobry, czy ma szansę się rozwinąć oraz wskazać jego słabe strony. Program „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup” to umożliwia – powiedział Adam Przymusiała. Podkreślił także, że współpraca mentorska będzie polegała przede wszystkim na wspólnym, dokładnym przeanalizowaniu pomysłu i pomocy w jego realizacji.

„Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup” to konkurs nastawiony na innowacyjne projekty naukowe, technologiczne, kreatywne i artystyczne, które mają szansę na realizację. Najlepsze pomysły będą mogły rozwijać się pod okiem doświadczonych przedsiębiorców, inwestorów i przedstawicieli funduszy VC. Ideą konkursu jest ułatwienie młodym przedsiębiorcom kontaktu z potencjalnymi kontrahentami oraz inwestorami. – Wzięcie udziału w konkursie to szansa na czerpanie z wiedzy i doświadczenia osób, które mają na co dzień do czynienia ze startupami – ocenia Adam Przymusiała.

BinarApps to łódzki software house skupiający się na pracy ze startupami. Firma założona w 2014 roku z sukcesem zrealizowała już ponad 100 projektów, w większości startupów. BinarApps zajmuje się również dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań IT dla międzynarodowych spółek technologicznych.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF