Boty i ludzie łączą siły, by przejąć władzę nad światem (social media)

0 230

Robotyzacja każdej dziedziny życia jest faktem. Nie inaczej jest w marketingu na Facebooku. Boty stają się niezbędnym elementem pozwalającym oszczędzić czas, pieniądze i ilość wykonywanej pracy. Ułatwiają obsługę klientów, pomagają pozyskiwać nowych, pozwalają też angażować grupę docelową. A teraz będą mogły jeszcze więcej!

Agencja social media Wobuzz oraz Wandlee oferują unikalne rozwiązanie – chatboty na Messengera Facebooka. Celem działań jest profesjonalna obsługa klientów w social mediach. Boty zapewniają skuteczność, pracę 24 godziny na dobę i skupienie na celu. Kobiety z Wobuzza uzupełniają to o czynnik ludzki, empatię i kreatywność. Takie combo gwarantuje, że marki mogą rozwijać swoją ofertę, pozostawiając w pewnych rękach wyniki sprzedażowe i obsługę klienta.  Oferowane przez Wobuzz i Wandlee rozwiązanie odciąża firmy od udzielania odpowiedzi na ogromną liczbę zapytań telefonicznych i mailowych. Wszystko za sprawą social contact pointu (social care lub customer service). Świetnie nadaje się do zbierania leadów (social selling), automatyzowania konkursów oraz angażowania odbiorców. Wieloletnie doświadczenie Moniki Czaplickiej z Wobuzza w prowadzeniu komunikacji marek i świetna technologia Wandlee tworzą spójną całość. Kompleksowa obsługa obejmuje: analizę potrzeb firmy, opracowanie szytej na miarę strategii działań, dopasowanie technologii, przygotowanie kampanii promocyjnej (w tym reklamy Facebook Ads) oraz komunikacji. Ofertę znaleźć można na https://wobuzz.com/facebook-boty/

Monika Czaplicka, CEO Wobuzz, w branży online i social media od 2006 roku. Prowadzi fanpage „Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy” oraz bloga czaplicka.eu. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu. Prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych, mentorka startupów.

W portfolio ma takie marki jak PZU, Empik, Avon, Medicover, Dr. Oetker, Łazienki Królewskie, BGŻ BNP Paribas, Provident, Capgemini, KRPM.

50 haslo 2

Wandlee, spółka zajmująca się tworzeniem botów na Messengera, na rynku od marca 2016 roku. Jedyny oficjalny partner Facebooka w Polsce dostarczający chatboty. Ma na swoim koncie realizację najpopularniejszego chatbota w Polsce i jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie – Milionerzy TVN.

W portfolio m.in. Orange, WP, Allegro, TVN, Crédit Agricole, Peugeot, Nokia, Avon, HMD Global. Pełne portfolio na wandlee.com

Komentarze
Ładowanie...