...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Agata Anioł dołącza do LokalnyRolnik.pl jako Managerka Regionalna

Agata Anioł LokalnyRolnik.pl

1 kwietnia Agata Anioł dołączyła do LokalnyRolnik.pl – wirtualnego targu z rzemieślniczym jedzeniem, gdzie objęła funkcję Managerki Regionalnej. Będzie odpowiadała za rozwój regionu wrocławskiego. W ubiegłym roku pełniła rolę dyrektora zarządzającego Restaurant Week. Sylwia Modic oraz Andrej Modic z serwisu LokalnyRolnik.pl są laureatami 10. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie, zaś Paweł Światczyński oraz Maciej Żakowski z Restaurant Week są laureatami edycji 6. rankingu.

Agata Anioł przez 10 lat zawodowo była związana z agencją reklamową Lemon Sky JWT, (dawniej Adv.pl), gdzie zarządzała zarówno zespołami, efektywnymi projektami i procesami. Wśród klientów, dla których pracowała, były m.in. takie marki, jak: Nestle, BRE Bank, Empik, Microsoft.

Jako członek wrocławskiego Slow Food, brała udział w roli delegata z Polski w międzynarodowym festiwalu Terra Madre Salone del Gusto w Turynie, gromadzącym wytwórców żywności i rzemieślników z całego świata.
W ostatnich latach związana była z Restaurant Week. Początkowo jako City Manager we Wrocławiu, a następnie jako dyrektor zarządzający Restaurant Week Polska. Odpowiadała za festiwale Restaurant Week, Fine Dining Week, Beer Food Week.

Chętnie dzieli się wiedzą, prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej z zakresu kreowania marki i zarządzania projektami e-commerce.

Jako Managerka Regionalna w LokalnyRolnik.pl będzie odpowiedzialna za rozwój rynku wrocławskiego, zarządzając ofertą, relacjami z wytwórcami i pracą koordynatorów punktów odbioru zakupów z portalu.

Chcę mieć realny wpływ na wzrost świadomości dotyczącej prawdziwego jedzenia. To dla mnie naturalny krok, by – dzieląc się swoim doświadczeniem – móc przyczynić się do podejmowania przez mieszkańców Wrocławia odpowiedzialnych wyborów, uwzględniających zdrowie, lokalność, jak i ekologię.

Agata Anioł, LokalnyRolnik.pl o swoim dołączeniu do zespołu

Andrej ModicAgata ma świetne wyczucie wrocławskiego rynku regionalnego jedzenia oraz jest świetnym managerem o szerokim spojrzeniu. Wierzę, że dzięki Agacie Lokalny Rolnik we Wrocławiu mocno się rozwinie.

Andrej Modic, założyciel i CEO LokalnyRolnik.pl

Zgłoszenia do 11. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie: https://brief.pl/kreatywni/zgloszenia


Źródło: LokalnyRolnik.pl

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF