Allegro podwyższa ceny dostaw na 2022 rok. Podano cennik

Najnowszy cennik opublikowany przez portal Allegro wskazuje, że korzystanie z serwisu bez subskrypcji Smart będzie droższe w 2022 r. ze względu na wyższe koszty dostawy towarów.

Kilka dni temu Allegro poinformowało o zmianach w cenniku dostaw. Według niego konsumenci, którzy zdecydują się na popularną usługę Allegro One Punkt, zapłacą do 8,49 zł. Jednak w przypadku wyboru usług Allegro One Box  cena wyniesie 7,99 zł. Podane opłaty dotyczą tylko użytkowników, którzy nie korzystają z popularnej subskrypcji Smart – programu dostaw w abonamencie serwisu.

Cennik obejmuje także zamówienia złożone w okresie 3 stycznia 2022 roku, jak i w późniejszym terminie. Co ciekawe, w przypadku zamówienia, które zostało złożone wcześniej, nie zostanie pobrana żadna opłata, nawet gdyby przesyłka zostałaby wysłana później.

Jak informują dziennikarze portalu cashless.pl – w przypadku gdy w wyniku błędu (który może wystąpić) pieniądze za dostawę zostaną pobrane, to Allegro zobowiązuje się zwrócić je do końca miesiąca.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF