...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

AllSporter podbija serca warszawskich amatorów aktywnego stylu życia w wersji smart

Allsporter

Od kilku tygodni sportowa Warszawa odkrywa zalety AllSportera – aplikacji mobilnej, dzięki której w kilku kliknięciach można dodać ofertę treningową lub znaleźć idealnego dla siebie trenera. Ta rewolucyjna platforma w prosty i innowacyjny sposób łączy instruktorów z osobami szukającymi wsparcia w wybranej dyscyplinie. Pozwala również użytkownikom wypożyczać sobie wzajemnie sprzęt sportowy.

Platforma AllSporter, choć zadebiutowała zaledwie kilka tygodni temu, już dziś może poszczycić się nie tylko rzeszą fanów, ale również stale rosnącą liczbą użytkowników i ogłoszeń z całej Warszawy. Obecnie korzystający z aplikacji mają do wyboru ponad 150 różnych ofert – zarówno sprzętu, jak i treningów w kilkunastu różnych dyscyplinach sportowych.

Możemy się pochwalić nie tylko szerokim wyborem ofert treningu i atrakcji, ale również trenerami, którzy podjęli z nami współpracę. Są wśród nich bowiem aktualni mistrzowie w swoich dyscyplinach oraz trenerzy gwiazd. Nasi użytkownicy mogą więc nie tylko wykupić lot nad Warszawą, ale też umówić się na lekcję pływania z Sandrą Pietrzak czy spotkać na siłowni z Mateuszem Górskim albo Mateuszem Donajskim – opowiada Michał Polanowski, aktualny Mistrz Europy w Formule Windsurfing, pomysłodawca i założyciel AllSporter.

Rozwiązanie proponowane przez AllSportera jest nie tylko rewolucyjne, oszczędne i atrakcyjne, ale też maksymalnie uproszczone. Teraz każdy może bowiem dodać bezpłatne ogłoszenie, które natychmiast trafia na stronę i do aplikacji AllSporter, gdzie widzą je wszyscy użytkownicy. To zupełnie nowe podejście do procesu udostępniania oraz rezerwacji treningów zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Inną niewątpliwą zaletą AllSportera jest funkcja geolokalizacji, która pozwala nam znaleźć najlepszą dla nas ofertę w najbliższej okolicy i w konkurencyjnych cenach. To oznacza, że chcąc trenować pod okiem najlepszych specjalistów, nie musimy szukać daleko – na mapce, która wyświetli się na ekranie naszego smartofna czy komputera bez trudu znajdziemy trenera, który pracuje w naszym sąsiedztwie. Dzięki temu oszczędzamy też czas, a ten jest przecież bezcenny!

Popularność AllSportera nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, bowiem pomysł na aplikację zrodziło życie i potrzeby, których sami doświadczaliśmy. Poza tym wiemy, że w Warszawie – ale też w wielu innych polskich miastach – jest wiele osób, które chcą uprawiać różne dyscypliny sportu i szukają wsparcia profesjonalnych trenerów. Tym, co powstrzymuje nas przed podjęciem aktywności jest często brak czasu albo konieczność uciążliwych dojazdów na zajęcia. Naszą ambicją jest zminimalizowanie tych problemów i ułatwienie użytkownikom kontakt z trenerem, który pracuje po sąsiedzku lub umówi się z klientem w wybranym przez niego miejscu – tłumaczy pomysł na aplikację Michał Polanowski, aktualny Mistrz Europy w Formule Windsurfing, pomysłodawca i założyciel AllSporter.

Platforma AllSporter daje swoim użytkownikom wyjątkowe rozwiązanie – mobilne narzędzie do bookowania treningów personalnych lub grupowych oraz wypożyczania sprzętu sportowego. Rejestracja, wyszukiwanie oraz zamieszczanie ofert jest całkowicie bezpłatne, a sam proces – uproszczony do granic możliwości. Dzięki temu wystarczą trzy kliknięcia, aby umówić się na zajęcia z profesjonalistą i skrócić dystans dzielący nas od mistrzowskiej formy.

AllSporter_zrzut ekranu

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF