...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Amazon Prime Gaming i Riot Games oficjalnie łączą siły

lol amazon prime

Firmy planują rozszerzyć swoje partnerstwo na większą skalę. Dotychczasowa kooperacja była jedynie zapowiedzią połączenia gigantów.

Amazon Prime Gaming i Riot Games poinformowali o zawarciu oficjalnej współpracy. Pomimo, że już wcześniej gracze mogli otrzymywać przedmioty w League of Legends przy wykupie Amazon Prime. 

Prime Gaming stanie się oficjalnym sponsorem w tytułach e-sportowych spod szyldu Riot Games. Firma w 2022 roku będzie wspierać rozgrywki w Ameryce oraz regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Z tej okazji Amazon przygotował specjalną ofertę dla graczy. Od teraz przy wykupieniu subskrypcji Prime, można uzyskać dostęp do ekskluzywnej emotki, a także systematycznych nagród w postaci waluty premium, skórek i ikon dostępnych w grze.

Amazon był partnerem przy EU Masters w 2021 roku. Od teraz będą wspierać także rozgrywki e-sportowe Valoranta oraz mobilnego League of Legends: Wild Rift.

 

Adam Daniluk