...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Bolt uruchamia Bolt for Business. Zarządzanie podróżami służbowymi już w Polsce

Bolt, wiodąca europejska aplikacja łącząca kierowców z pasażerami, uruchamia usługę Bolt for Business. Opcja ma umożliwić firmom zarządzanie i opłacanie wszystkich podróży korporacyjnych w jednym miejscu. Bolt jest partnerem 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Usługa Bolt for Business jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników naszej aplikacji, którzy coraz częściej wybierają Bolt podróżując w celach służbowych – czy to do miejsca pracy, czy na spotkania z partnerami biznesowymi. Stawiają oni na jakość podróży, czas potrzebny na przyjazd kierowcy i prostotę usługi. W biznesie to podstawa –  Alex Kartsel, Country Manager Bolt na Polskę.

Bolt for Business zaoszczędzi firmom czas i pieniądze przeznaczone na  raportowanie wydatków poszczególnych pracowników i związanej z tym dokumentacji. Zamiast zgłaszania i gromadzenia poszczególnych faktur za przejazdy, firmy korzystające z Bolt for Business będą dysponować wszystkimi informacjami na temat podróży służbowych pracowników poprzez usługę ride-hailingową Bolt w  jednym miejscu na platformie. Regulowanie opłat za przejazdy stanie również dużo prostsze – zamiast zwracać każdemu pracownikow koszty poszczególnych przejazdów, firma raz w miesiącu dokonuje opłaty za pomocą firmowej karty bankowej lub przelewu.

Na nowej platformie Bolt for Business, osoby zarządzające kontami firmowymi będą mogły wybrać ustawienia, które obowiązywać będą w całej firmie i skonfigurować kto i kiedy może korzystać z przejazdów służbowych. Dzięki temu koszty przeznaczane na podróże służbowe stają się łatwe do budżetowania, a cały system zapewnia przejrzystość wydatków.

Platforma umożliwia także ustawianie i dostosowanie limitów wydatków oraz liczby przejazdów  pracowników. Możliwe jest również ustawienie opcji zgłaszania celu podróży przed rozpoczęciem przejazdu. Platforma może być używana zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Dodatkowe funkcje, takie jak ustalanie ograniczeń odnoszących się do  czasu i destynacji przejazdów służbowych oraz metoda płatności prepaid zostaną dodane do Bolt for Business jeszcze w tym roku.

Bolt for Business jest od dziś dostępny na ponad 25 rynkach w Europie i Afryce.

Firmy mogą zarejestrować się na: https://bolt.eu/business/

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF