...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

CUX.io najlepszym startupem analitycznym I-COM Global Forum 2022

CUX zwyciężył 10. edycję prestiżowego międzynarodowego konkursu I-COM Data Startup Challenge wyłaniającego najlepsze na świecie start-upy z kategorii Smart Data Marketing. Startup, jako jedyna polska marka, zmierzył się z 4 finalistów z Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Hiszpanii. 

I-COM Global Forum for Smart Data Marketing to cykliczne wydarzenie gromadzące wyselekcjonowanych liderów marketingowych innowacji. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele takich firm jak Deutsche Telecom (Niemcy), Walt Disney (USA), Johnson&Johnson (Szwajcaria), RedBull (Austria), Snapchat (USA), Visa (Kostaryka) czy The Broadway League (USA). 

Wygrana jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i namacalnym dowodem na ciężką pracę całego zespołu CUX . Fakt, że jesteśmy jedyną firmą z Polski biorącą udział w konkursie to tylko wisienka na torcie. 

Paulina Walkowiak, CEO & co-founderka cux.io

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF