...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Czekoladowe historie E.Wedel dostępne w podcastach!

E.Wedel podcasty

Jesienią mamy ochotę na ciepłą herbatę, kosteczkę ulubionej czekolady i… ciekawe rozmowy. A jeśli opowieści w nich zawarte dotyczą historii najstarszej polskiej marki czekolady, otrzymujemy połączenie doskonałe. Już 1 października swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek z serii podcastów przygotowywanych przez E.Wedel we współpracy z najlepszymi polskimi twórcami. W pierwszej kolejności zapraszamy na kanał Karola Paciorka - Imponderabilia. Firma E.Wedel jest partnerem 10. edycji Rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Fascynująca historia tworzenia kultowej marki, cukierniczy talent oraz smykałka do biznesu w rodzinie Wedlów, działalność Fabryki E.Wedel w latach 30. i dziś, marketingowe innowacje wprowadzone przez Jana Wedla to tylko część opowieści przedstawionych w podcastach zrealizowanych z inicjatywy kultowej marki.

W ostatnich latach coraz chętniej słuchamy podcastów. Inspirując się naszą 170-letnią tradycją, zrealizowaliśmy cykl odcinków podcastów pozwalających zanurzyć się w wyjątkowym świecie czekolady. Dzielimy się w nich niezwykłymi opowieściami o marce E.Wedel wczoraj i dziś, które uprzyjemnią nam codzienne chwile. Serdecznie zapraszamy do słuchania!

Dominika Igielińska Junior Branded Content Manager

Podcastowy rozkład jazdy:

1 października – Imponderabilia – dostępny na YouTube/Spotify
rozmowa z Maciejem Hermanem, Dyrektorem Zarządzający Wedel i Piotrem Wierzbickim, varsavianistą

9 października – Pogadajmy o życiu – dostępny na YouTube/Spotify
odcinek na temat historii rodziny Wedlów

16 października – 7 metrów pod ziemią – dostępny na Spotify, rozmowa z Januszem Profusem, Maestro czekolady, na temat pracy w Fabryce E.Wedel wczoraj i dziś

22 października – Muda Talks – dostępny na YouTube/Spotify
rozmowa z Aleksandra Kusz vel Sobczuk, przedstawicielką Wedel oraz Piotrem Wierzbickim, varsavianistą

29 października – Zabójcze opowieści – dostępny na YouTube/Spotify
słuchowisko na temat pomocy udzielanej przez Jana Wedla w trakcie wojny

Serdecznie zachęcamy do słuchania i uprzyjemniania wolnych chwil z E.Wedel!

Projekt został zrealizowany przez E.Wedel z podcastowymi twórcami. Koordynatorem akcji jest agencja Walk PR.


Źródło: Informacja prasowa Biuro prasowe E.Wedel

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF