...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

„Człowiek w centrum”. TRENDBOOK 2024 od Focus Nation to must have każdego marketera

  Publikacja jest darmowa, podana w przyjaznej formie pliku pdf, który można pobrać na https://focus-nation.pl/trendbook2024 Michał Korczak, Managing & Strategy Director Focus Nation podkreśla: „Codziennie dzieje się coś, co ma wpływ na nasze życie. Ilość wydarzeń i idących za nimi informacji przypomina tornado, w którego środku znajdujesz się Ty. Nieprawdaż? W tak szybko zmieniającym się środowisku […]

 

Publikacja jest darmowa, podana w przyjaznej formie pliku pdf, który można pobrać na https://focus-nation.pl/trendbook2024

Michał Korczak, Managing & Strategy Director Focus Nation podkreśla:

Codziennie dzieje się coś, co ma wpływ na nasze życie. Ilość wydarzeń i idących za nimi informacji przypomina tornado, w którego środku znajdujesz się Ty. Nieprawdaż? W tak szybko zmieniającym się środowisku ciężko jest skupić się na wszystkim. Wybrać to, co ważne i przydatne, a odsiać fake czy rzeczy niepotrzebne. Dlatego, podobnie jak w zeszłym roku, staramy się uchwycić w migawce chociaż kawałek tej dynamicznej rzeczywistości i wyłonić z niej tematy, które będą rezonować z naszą codziennością – prywatną oraz zawodową.”

W publikacji znajdziesz obszerne opracowanie tematów:

 • Odpowiedzialność 2.0
 • W poszukiwaniu zaangażowania
 • Marki podnoszące na duchu
 • Dualizm w AI
 • Trendy w designie
 • Istota awatarów
 • Hiperrealistyczne doświadczenia
 • Dbaj o klienta swego
 • Kultura gamingu
 • Nie patrz mi w dowód (ANTYtrend)
 • Poprawność na siłę (ANTYtrend)
 • Narodowość korporacyjna (ANTYtrend)

Trendy zostały skomentowane przez niezależnych ekspertów z różnych branż, m.in. Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, Redaktorka Naczelna Architectural Digest Polska, Wojciech Kardyś, Ekspert ds. Komunikacji Internetowej i Social Media, dr Daniel Kiewra, Ekspert ds. Klimatu i Energii, Forum Odpowiedzialnego Biznesu; Dariusz Maciołek, Członek Rady Nadzorczej IAA Polska, CMO BNP Paribas Bank Polska; Marcin Pilarski, Dyrektor Zarządzający PAYBACK Polska, reprezentant statutowy PAYBACK Polska w IAA Polska; Aniela Radomska, Head of Lifestyle, Imagine Nation; Bartosz Tesławski, Dyrektor Marketingu i Obsługi Sprzedaży, Wydawnictwo Gospodarcze.

Partnerami publikacji są: Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz IAA Polska.

Patronami medialnymi trendbooka są: AD Architectural Digest, Brief, Marketer+, Marketing przy Kawie, Media Marketing Polska, MeetingPlanner.pl, OOH Magazine, Press, Sprawny Marketing, THINK MICE i Wiadomości Handlowe.

Trendbook 2024 pobierzesz tu: https://focus-nation.pl/trendbook2024

Więcej informacji znajdziesz w biurze prasowym IF Nation Group: https://if-nation.prowly.com/288299-czlowiek-w-centrum-trendbook-2024-od-focus-nation-to-must-have-kazdego-marketera

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF