Czwarte spotkanie w cyklu #SubiektywniKreatywni: Edukacja 4.0 już 16 czerwca!
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #SubiektywniKreatywni w ramach rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie. Podczas tych comiesięcznych live’ów, rozmawiamy o tym jak efektywnie robić biznes w czasach pandemii oraz które sektory radzą sobie najlepiej w obecnej sytuacji!
Najbliższe spotkanie w cyklu #SubiektywniKreatywni odbędzie się już 16 czerwca o 16:30!
Tym razem postanowiliśmy skupić się na temacie edukacji. Polski system edukacji w wielu obszarach dramatycznie niedomaga. To fakt. Jednak nie o tym dziś chcemy mówić.
Niemniej jednak wciąż Polacy odnoszą fenomenalne sukcesy w swoich dziedzinach – paradoksalnie również w… edukacji/edukowaniu.
O czym porozmawiają eksperci?
- Gdzie i jak zdobywać wiedzę, gdy nie chce się być skazanym na kulawy system?
- Czy jesteśmy skazani na doedukowywanie się za grube pieniądze?
- Jakie inicjatywy mogą pomóc w lepszym kształceniu?
W spotkaniu wezmą udział:
Karol Górnowicz – prezes zarządu Skriware
Karol Górnowicz odpowiada za rozwój biznesu Skriware jako Prezes Zarządu od lutego 2017, a jego szczególnym zainteresowaniem jest tworzenie produktu i metodologii STEAM. Jego celem jest wdrażanie i rozwój odpornego na kryzys pandemiczny hybrydowego modelu edukacyjnego rozwijającego praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy w 21. wieku oraz wspierającego nauczycieli w rozwoju kompetencji cyfrowych. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Rotterdam School of Management.
Ela Wojciechowska – Digital University
Psycholog społeczny. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, HR, szkoleniach i organizacji eventów. Od początku istnienia aktywnie działa w Fundacji Digital University, pełni funkcję Prezesa. Jest jedną z inicjatorek projektu DigiKids – rozwijania kompetencji przyszłości u dzieci i młodzieży. Stworzyła program edukacyjny dla dzieci DigiKids Academy, współtworzyła program dla młodzieży Akademia Przedsiębiorczości.
Opracowała program i zorganizowała pilotażową edycję Uniwersytetu Sukcesu. To projektu edukacyjny wspierający młode dziewczyny z domów dziecka lub rodzin w trudnej sytuacji materialnej w zdobywaniu kompetencji przyszłości przy wkraczaniu na rynek pracy.Na co dzień w Fundacji Digital University współpracuje ze stowarzyszeniami wspierającymi rozwój dzieci i młodzieży ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym. Prywatnie – szczęśliwa mama Kuby i Grzesia.
Tomasz Jabłoński – współtwórca Tutlo
Finalista konkursu EY Przedsiębiorca Roku 2019. Współtwórca Tutlo – internetowej platformy do nauki języka angielskiego online z lektorem na żywo bez wcześniejszego umawiania. Po 5 latach na rynku z kursów Tutlo korzystało ponad 10 000 klientów indywidualnych oraz ponad 300 firm w tym marki takie jak: Żywiec, Maspex, Orange, eobuwie, czy też KGHM. Tutlo od początku notuje bardzo dynamiczne wzrosty przychodów – od 1,5 mln w 2017 r. do 25 mln w 2019 r. Tomasz wspólnie z Damianem Strzelczykiem jest odpowiedzialny za rozwój Tutlo współpracując z ponad 130 osobowym zespołem operacyjnym, a także ponad 300 lektorami.
Współzałożyciel, trener i mentor Startup Academy – organizacji wspierającej osoby chcące wystartować z własnym biznesem, samorządy w realizacji przedsiębiorczych inicjatyw oraz duże firmy we wdrażaniu innowacji z wykorzystaniem startupowych metod.
Od ponad 13 lat zawodowo związany ze światem startupów. Zbudował największy inkubator przedsiębiorczości w Polsce, z którego pomocy skorzystało ponad 1000 firm.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce.
Dyskusję poprowadzi Paweł Zawadzki (Managing Director – Większe Logo) – który od paru lat, prowadzi z nami projekty redakcyjne tj. podcasty z biznesmenami, pracodawcami czy szefami agencji reklamowych
Wydarzenie odbywa się w formie Live Facebook.