...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Daniel Bednarek Kierownikiem Sport Interia

Daniel_Bednarek_Sport_Interia

Daniel Bednarek został Kierownikiem Sport Interia. Zastąpił on na tym stanowisku Michała Białońskiego. Zadaniem nowego szefa jest dalszy wzrost zasięgów oraz rozwój serwisu jako miejsca, w którym odbiorcy znajdą zawsze aktualne i najlepsze treści.

Sport Interia ma niesamowity potencjał. Tworzą go topowi dziennikarze sportowi w Polsce, którzy dzięki licznym inwestycjom korzystają z najnowocześniejszych narzędzi i technologii. Dodatkowo synergia z Grupą Polsat Plus daje nam dostęp do unikatowych treści, co pozwala nam tworzyć jeszcze lepszy kontent. Odpowiednio wykorzystując te atuty, będziemy konsekwentnie dążyć do przejęcia koszulki lidera sportu w Polsce.

Daniel Bednarek, Kierownik Sport Interia

Daniel Bednarek jest wszechstronnym dziennikarzem z wieloletnim doświadczeniem. Swoją przygodę zawodową w mediach rozpoczął w 1999 roku jako redaktor dziennika sportowego „Supertempo”. Kolejne 20 lat pracował w mediach internetowych jako redaktor sportowy portalu Arena, a od 2004 roku jako redaktor, dziennikarz i wydawca serwisu sportowego w portalu Onet.pl. Pod koniec 2012 roku został Wydawcą Strony Głównej Onetu, a po dwóch latach objął stanowisko jej szefa. W 2020 roku został sekretarzem segmentu Onet.

Michał Białoński, dotychczasowy szef Sport Interia, pozostanie w strukturach serwisu. Jego wiedza i wieloletnie doświadczenie dziennikarskie będą niezwykle cenne podczas wdrażania i koordynowania kluczowych projektów i produktów oraz optymalizację synergii z Grupą Polsat Plus.


Źródło: Interia

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF