...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dorota Czekaj z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i jej #BriefNa2023

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to organizacja, której celem jest wspieranie i pomoc w rozwoju biznesowym. Sieć jest też aktywnym partnerem rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie.

Na przełomie 2022 i 2023 rozmawiam z ekspertami z różnych dziedzin związanych z biznesem, z marketingiem, z komunikacją marketingową…

 

Dorota Czekaj, z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, współtwórczyni fundacji, której celem jest aktywowanie i wspieranie kobiecych inicjatyw biznesowych.

● Mentoring biznesowy to narzędzie, które realizujemy w ramach naszej sieci które wspiera kobiety w inicjatywach rozwijających ich umiejętności biznesowe.

● Wiele naszych inicjatyw bazuje na doświadczeniach kobiet, które już odniosły sukces w biznesie i chcą tymi doświadczeniami dzielić się z innymi.

● Pierwszym naszym programem, który realizujemy do dziś, jest „Biznes w kobiecych rękach”.
●Zawsze czułam, że tego typu organizacja, jak nasza sieć jest kobietom potrzebna szczególnie tym, które mają wiele uzdolnień, ale potrzebują dodatkowego impulsu i zachęty do działania.

● Głównym przesłaniem, które płynie również z misji sieci przedsiębiorczych kobiet jest zachęcanie kobiet do przejmowania inicjatyw, bo często najtrudniejszy jest pierwszy krok, potem okazuje się, że kobiety mają bardzo duże predyspozycje do osiągania sukcesów w biznesie.

Grzegorz Kiszluk