...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dziś Black Friday! Pierwsza pomoc

promocje

Czarny Piątek to nowa świecka tradycja w Polsce. Obniżki cen praktycznie w każdym sektorze usług, zalewają nas z każdej strony. Jak wybrać najlepiej i nie zwariować?

Ogromna ilość przecen jest także powodem zakłopotania klientów. Podczas zakupów w głowie rodzą się pytania: „A może znajdę to taniej gdzieś indziej?”, „Czy to faktycznie jest tyle warte?”. Sprawia to często, że sami już nie wiemy, z jakiej okazji skorzystać. Z pomocą przychodzą nam strony, które zbierają informacje z różnych sklepów i umieszczają je w jednym miejscu, aby ułatwić klientowi zadanie. Oto kilka portali tego typu, które pomogą nam znaleźć tę wyjątkową ofertę spośród wszystkich:

pepper.pl

Strona zbiera promocje z wielu obszarów tematycznych. Można tu znaleźć świetne przeceny od produktów AGD/RTV po artykuły spożywcze.

StealAlert (aplikacja)

Aplikacja przesyła najlepsze promocje na odzież markową. Często pojawiają się tam też kody rabatowe na portale usługowe typu Uber Eats, czy też zniżki na elektronikę.

Łowcy Gier

Na portalu znaleźć możemy gry, konsole i sprzęt gamingowy. Wszelkie oferty ze świata gamingu trafiają właśnie tu.

Skąpiec

Kolejna strona, gdzie znaleźć możemy wszystko w niższej cenie. Jedna z najpopularniejszych porównywarek cen w Polsce.

Nokaut

Kolejna porównywarka cen. Strona może pochwalić się ogromną bazą sklepów, z której pochodzą przeceny.

 

 

Adam Daniluk