...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

EngageData: nowy gracz na rynku reklamy online

EngageData

Na polskiej scenie marketingu online pojawił się nowy gracz: EngageData. To nowa spółka założona przez Sebastiana Białousza, który wcześniej stworzył LeadR, firmę zajmującą się monetyzacją baz danych, sieć e-mail marketingową Email Network oraz pełnił funkcję członka zarządu Grupy Netsprint.

EngageData realizuje kampanie reklamowe dla klientów poszukujących nietypowych rozwiązań online z wykorzystaniem danych. W swojej ofercie łączy programmatic, big data oraz mailing, display, social ads, mobile, video.

EngageData to nowy projekt, stworzony od zera i „świeży start”. Chcemy stworzyć nową jakość, zarówno w obsłudze klientów, w dostarczaniu efektów działań i rozwijaniu nowych produktów. Zebraliśmy zespół doświadczonych ekspertów, którzy reprezentują najwyższe standardy i kompetencje na rynku. Wiemy, że na drodze do budowy pozycji rynkowej czeka nas wiele wyzwań. Zamierzamy się z nimi zmierzyć mieszanką jakości, doświadczenia i elastycznego podejścia. Zamierzamy m.in. łączyć reklamę online z działaniami offline, np. outdoor.

CEO EngageData, Sebastian Białousz

Sebastian to ekspert marketingu internetowego. Zaczynał w Interactive Marketing Partner, skąd przeszedł do Cube Group. Pod jego skrzydłami stworzył LeadR. Zarządzał tą spółką, kiedy stała się częścią portfeli Dirlango i funduszu Innova Capital w ramach Grupy Netsprint, w której objął stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za rozwój nowych produktów. Oprócz ugruntowanej wynikami pozycji w polskiej branży marketingu internetowego, Sebastian jest także ekspertem w zakresie przetwarzania i zarządzania danymi osobowymi oraz realizacji efektywnych strategii e-mail marketingowych i kampanii w oparciu o dedykowane oprogramowanie.

Oprócz Sebastiana Białousza, zespół zarządzający EngageData tworzą: Agnieszka Zalewska, Sales Director oraz Dawid Buturla, Head of Business Development.

Agnieszka i Dawid to świetni, relacyjni handlowcy pełni pasji i skupieni na celu. Ekscytują ich wyzwania i wiedzą dokładnie, co chcą osiągnąć.

Sebastian Białousz

Agnieszka Zalewska ma 14 lat doświadczenia w marketingu online. Wcześniej pracowała m.in. w Grupie Onet.pl/Media Impact Polska, Infor Biznes, SimpleMedia, Mr Target (część Grupy Sare). Dawid Buturla to 20 lat doświadczenia w sprzedaży i dekada w marketingu online. W ostatnich latach był związany m in. z  Inis czy Mr.Target (Grupa Sare). W EngageData Dawid odpowiada za rozwój działu agencyjnego obsługującego domy mediowe, agencje i dużych klientów bezpośrednich.

Wśród kluczowych członków zespołu sprzedażowego jest m.in. Magdalena Rustecka – handlowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w m. in. Ringer Axel Springer, Grupie Infor SA i wydawnictwie Bauer.

Magda to osoba pełna pasji. Doceniam jej wkład w dział sprzedaży, dbałość o jakość oraz nastawienie na ciągły rozwój.

  Agnieszka Zalewska

 

O EngageData:

EngageData powstała we wrześniu 2019 r. Spółka realizuje kampanie reklamowe dla klientów poszukujących nietypowych rozwiązań online z wykorzystaniem danych, łączących programmatic i Big Data oraz mailing, display, social ads, mobile, video. Założycielem i CEO EngageData jest Sebastian Białousz, założyciel spółki LeadR oraz były członek zarządu Grupy Netsprint.


Źródło: informacja prasowa EngageData

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF