...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Filip Tobiasz został head of production w Golden Media Polska

Filip Tobiasz

W marcu 2021 roku, Filip Tobiasz objął stanowisko Head of Production w Golden Media Polska. Jego awans związany jest z rozwojem spółki, który niesie za sobą zmiany w jej strukturze wewnętrznej. Filip Tobiasz będzie odpowiedzialny za nadzór produkcji wszystkich programów i wspieranie producentów oraz za współpracę z działami: kreatywnym i developmentu.

Filip Tobiasz od ponad 10 lat pracuje w Golden Media Polska. Początkowo jako kierownik produkcji, a następnie jako producent. Na swoim koncie ma udział w największych projektach realizowanych przez ten dom produkcyjny. Jako kierownik produkcji w latach 2011-2016, pracował przy „Perfekcyjnej Pani Domu”, trzech sezonach „Bitwy o dom” (TVN), trzeciej edycji „Bitwy na Głosy” (TVP2), trzech sezonach „Żon Hollywood” (TVN) oraz „Warsztacie Urody” (TVN Style).

Od 2016 roku realizował już projekty jako producent. Nadzorował takie produkcje jak: “You can dance. Po prostu tańcz!” (TVN), “Lepiej późno niż wcale” (Polsat), “Dzień, w którym pojawiła się forsa” (TTV), “Iron Majdan” (TVN), “Starsza pani musi fiknąć” (TVN), czy obecnie “Hotel Paradise” (TVN7 i Player.pl). Wcześniej, od 2002 roku pracował przy programie „Kuba Wojewódzki”, gdzie rozwijał swoje umiejętności i nabierał doświadczenia w produkcji telewizyjnej, by w latach 2009-2020 zostać samodzielnym kierownikiem produkcji tego show na antenie TVN.

Kiedy otrzymałem propozycję objęcia funkcji Szefa Produkcji i związania się na stałe z Golden Media Polska, nie zastanawiałem się zbyt długo. Filozofia pracy i zasady jakimi kieruje się Grzegorz Piekarski oraz wspaniali ludzie, z którymi od lat współpracuję bądź miałem przyjemność pracować, tylko ułatwiły mi podjęcie decyzji. Jest to też dla mnie naturalna konsekwencja obranej jakiś czas temu ścieżki zawodowej.

Miałem ogromne szczęście spotkać na swojej drodze ludzi, którzy dali mi szansę i od których wiele się nauczyłem. Bez Tomka Dąbrowskiego, Kuby Wojewódzkiego, a następnie Grzegorza Piekarskiego, nie byłbym w tym miejscu, w którym jestem teraz. Objąć nową funkcję jest mi o tyle łatwiej, że ekipa Golden Media jest dla mnie jak rodzina. Od lat razem pracujemy nad tym, aby ludzie, którzy do nas dołączają, chcieli zostać z nami na dłużej. I taki “Golden” chcę dalej współtworzyć.

Filip Tobiasz, Head of Production, Golden Media Polska

 Nie wyobrażam sobie Firmy bez Filipa Tobiasza. Filip współtworzy sukcesy Goldena od lat. Pracował ze mną przy większości naszych hitowych produkcji. Cenię niezmiernie jego spokój, opanowanie i znajomość meandrów produkcji telewizyjnej. Mam do Niego bardzo duże zaufanie i szacunek. To początek zmian strukturalnych w Golden Media Polska, dlatego z dużą przyjemnością przyjąłem zgodę Filipa na powierzone mu nowe zadania.

Grzegorz Piekarski, Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska


Źródło: Golden Media Polska

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF