...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Greg Albrecht i jego #BriefNa2023

Na przełomie 2022 i 2023 rozmawiam z ekspertami z różnych dziedzin związanych z biznesem, z marketingiem, z komunikacją marketingową...

Na przełomie 2022 i 2023 rozmawiam z ekspertami z różnych dziedzin związanych z biznesem, z marketingiem, z komunikacją marketingową…

 

Greg Albrecht, przedsiębiorca, twórca słynnego bloga „Greg Albrecht Podcast – Wszystkie Twarze Biznesu”, doradca i konsultant biznesu. Opowiada o swoich doświadczeniach 2023 i zastanawia się nad wydarzeniami w tym roku w kontekście zmian, które zachodzą w jego życiu rodzinnym i zawodowym.

● Czy decyzja o zakonczeniu (zawieszeniul) „Greg Albrecht Podcast – Wszystkie Twarze Biznesu”, to wynik uświadomienia sobie potrzeby nowej formy komunikacji, związanej ze zmianami na rynku mediów?

● Świat, również świat mediów zmienia się i dlatego musisz sobie w pewnym momencie zadać pytanie jak odnaleźć się w tym nowym świecie i nadal być w zgodzie ze sobą.

● W minionym roku, w ramach projektu #50Kreatywnych, zorganizowaliśmy kilka spotkań z młodymi przedsiębiorcami z pokolenia „Z”, żeby odpowiedzieć sobie na pytanie w jaki sposób zdobywają oni informacje dla swojej aktywności biznesowej

● Wśród moich planów i rzeczy które chciałbym zrealizować jest napisanie książki, ale nie chciałbym o tym mówić bardziej szczegółowo a przede wszystkim zobowiązywać się co do terminu jej ukończenia, bo lubię dotrzymywać zobowiązań.

● To w czym w dalszym ciągu czuję się najlepiej i co mnie stymuluje i napędza to towarzyszenie ludziom w budowaniu ich biznesów, jako konsultant i doradca.

● To co najbardziej będzie nam potrzebne w tym roku to umiejętność zrozumienia samego siebie, zrozumienia czym jest nasze ego oraz poszukiwanie niezbędnego nam spokoju zarówno w biznesie jak i w oczywistym życiu.

Grzegorz Kiszluk