...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Hawkeye – polski aktor w serialu Disneya

Hawkeye

Występy polskich aktorów w światowych produkcjach zawsze budzą emocje. Tym razem mamy okazję zobaczyć Piotra Adamczyka w mini serialu Hawkeye.

Najnowsza produkcja reżyserii Bert & Bertie zadebiutowała właśnie na platformie Disney+. Niestety oficjalnie nie jest ona dostępna na ten moment w Polsce. Premiera VOD od Disneya w naszym kraju zaplanowana jest na lato 2022. Do tego czasu, aby uzyskać dostęp do platformy, trzeba sięgnąć po usługi VPN, które pozwalają zamaskować IP komputera, z którego korzystamy.

Pomimo premiery dopiero dwóch z sześciu odcinków serialu, zbiera on wysokie noty w serwisie IMDB. Na ten moment jest jedną z najlepiej przyjętych produkcji Disneya na podstawie uniwersum Marvela.
W ostatnich miesiącach fani zasypywani są produkcjami o bohaterach z tego uniwersum, a ma być ich jeszcze więcej. Odbyły się już premiery takich seriali jak WandaVision, Loki, A gdyby oraz Falcon i Zimowy Żołnierz. Na przyszły rok zaplanowane jest już pięć produkcji i nie zapowiada się na to, aby Disney chciał zwolnić tempo.

Hawkeye czerwony dywan

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF