...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Helppmi Polska platforma dla lokalnych freelancerów

helppmi

Helppmi (Help People Make It) to nowa aplikacja mobilna pozwalająca użytkownikom znajdywać lokalnych Helperów, którzy mogą realizować przeróżne usługi z 8 kategorii. Jak to działa i czy warto sprawdzić?

Platforma jest połączeniem aplikacji dla freelancerów oraz lokalnej tablicy ogłoszeń, dzięki czemu Helperzy, czyli użytkownicy oferujący swoje usługi mogą pomagać w przeróżnych zadaniach domowych i nie tylko. Zlecenia mogą dotyczyć zarówno pomocy w nauce, jak i montażu lampy w salonie czy też wykonania makijażu na imprezę.
Dzięki takiemu systemowi klienci mają możliwość wspierania lokalnych specjalistów oraz budowania relacji sąsiedzkich. Również twórcom aplikacji zależy na niesieniu pomocy, dlatego część dochodu, uzyskanego z prowizji od wykonanej usługi przekazują oni na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.
Aplikacja na ten moment dostępna jest jedynie w Polsce, ale w planach firmy jest miejsce na rynki zagraniczne.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF