...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Inspirujące targi dla ludzi biznesu – HRD Innovations Expo 2019

Datę 1 października bieżącego roku w swoich kalendarzach powinni ozdobić wykrzyknikiem wszyscy, którym szczególnie bliska jest branża szkoleniowa i doradcza. Tego dnia bowiem na Uczelni Łazarskiego w Warszawie odbędzie się HRD Innovations Expo 2019, czyli targi HR połączone z warsztatami oraz panelami dyskusyjnymi. Cel? Inspirować, łączyć, zmieniać.

Przewodnią myślą tego wydarzenia jest stworzenie profesjonalnego środowiska służącego wymianie. Wymianie wiadomości o najnowszych rozwiązaniach; wymianie spostrzeżeń na temat nadchodzących trendów; i wreszcie – wymianie bezcennych doświadczeń zawodowych i praktycznej wiedzy. Zdaniem organizatorów – Stowarzyszenia PSTD oraz EI Polska – jest to absolutnie kluczowe, ponieważ świat, w którym żyjemy, pędzi coraz szybciej. 

Standardy się zmieniają, fundamenty pozostają te same: człowiek współtworzy organizacje; przedsiębiorstwa ponoszą społeczną odpowiedzialność niezależnie od specjalizacji; zrównoważony rozwój wspiera trafnie obraną strategię. – Myśląc o usprawnianiu swojej organizacji warto znać kierunek, w jakim zmienia się globalny system społeczno-gospodarczy i układ wartości – mówi Tomasz Dzida, przedstawiciel firmy doradczej EI Polska. 

Temu służą targi HRD Innovations Expo gromadząc specjalistów HR, managerów, trenerów, coachów, doradców oraz przedsiębiorców wokół jednej idei – idei zrównoważonego, efektywnego rozwoju odpowiadającego dzisiejszej rzeczywistości. – Brakowało nam na mapie Polski miejsca, które łączy funkcję HR i tworzy przestrzeń do spotkań osób i organizacji odpowiedzialnych za równowagę na linii człowiek-organizacja-planeta – mówi o idei wydarzenia Tomasz Dzida. – Stąd pomysł na wątki konferencyjne i zakres odzwierciedlający poziom zarządu oraz podstawowe funkcje organizacji.

Podczas wydarzenia zaplanowano warsztaty, prelekcje i panele dyskusyjne. Pierwszego dnia października na mównicy Uniwersytetu Łazarskiego w Warszawie głos zabiorą zarówno prelegenci z Polski, jak i z zagranicy. Poruszane tematy nie będą krążyć wyłącznie wokół praktyk szkoleniowo-doradczych, funkcjonowania poszczególnych pionów organizacji czy też kultury organizacyjnej. Dialog obejmie również zagadnienia postępującej automatyzacji, Industry 4.0, IoT (Internet of Things), a także świat Big Data. Wszystko to w kontekście zyskującej na popularności idei Society 5.0.  

HRD Innovations Expo zgodnie z nazwą to przede wszystkim targi, na których i osoby związane ściśle z HR-em, i specjaliści z dziedziny doradczo-rozwojowej, i przedstawiciele wszystkich szczebli organizacji (w tym dyrektorzy, kierownicy, managerowie) będą mogli spojrzeć z innej perspektywy, porównać swoje dotychczasowe doświadczenia oraz nawiązać liczne kontakty międzybranżowe. – Formuła naszego wydarzenia to targi z bogatą sekcją merytoryczną – podkreśla Tomasz Dzida. – Zachęcam serdecznie do zapoznania się ze szczegółową agendą prelekcji i udziału w panelach i warsztatach.

W strefie wystawienniczej prezentowane będą usługi szkoleniowo-doradcze usprawniające funkcjonowanie organizacji, co da możliwość uczestnictwa w warsztatach samplingowych i sprawdzenie trenerów oraz konsultantów w akcji. Prezentacje te przygotowane zostały na gruncie aktualnych trendów z kraju i ze świata dotyczących m.in. ciągłości działania, kultury oraz środowiska pracy człowieka.

Pora roku, w której odbywa się tegoroczne HRD Innovations Expo, nie jest przypadkowa – wczesna jesień pozostawia pole do zagospodarowania pozostałego budżetu rocznego, a także ułatwia zaplanowanie z wyprzedzeniem współpracy na nowy rok. Oczywiście, ten okres to też idealna pora na nawiązywanie i pogłębianie relacji środowiska szkoleniowo-doradczego z przedstawicielami organizacji.

10 września 2019 rusza sprzedaż biletów w trzech wariantach. Podstawowy – uprawniający do wejścia do strefy wystawienniczej; rozszerzony – oprócz strefy wystawienniczej w cenie jest również uczestnictwo w wybranym warsztacie, prelekcji lub panelu dyskusyjnym; oraz całodzienny – z myślą o osobach, które potraktują wydarzenie jak konferencję i zechcą skorzystać z kilku wątków merytorycznych. Liczba biletów wstępu na wydarzenie jest ograniczona. Istotne kody rabatowe, rzędu ⅓, dostępne u partnerów i wystawców. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do poznania nowych perspektyw, sprawdzenia najnowszych praktyk i trendów oraz nawiązania ciekawych i rozwojowych znajomości biznesowych. 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF