...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ireneusz Różański nowym Head of Partnership and Advertising w Going

Ireneusz_Rozanski

Z początkiem lipca Ireneusz Różański objął nowo powstałe stanowisko Head of Partnership and Advertising w Going. Ekspert będzie odpowiadał za koordynację działań reklamowych w obrębie serwisu Goingapp.pl i aplikacji Going, a także za nadzorowanie projektów komercyjnych i przestrzeni reklamowej w serwisach EmpikBilety.pl oraz Poptown.eu, które należą do rodziny Going.

Going. to innowacyjna i popularna marka digitalowa, dlatego dołączenie do jej zespołu i rozwijanie Going. w powierzonych mi obszarach będzie interesującym wyzwaniem.

Ireneusz Różański

Różański z branżą wydawniczą związany jest od 2006 roku – tworzył i zarządzał między innymi męską częścią portfolio Marquard Media Polska. Był również odpowiedzialny za monetyzację oraz koordynację projektów specjalnych wydawnictwa.

Jestem bardzo zadowolona z faktu, że możemy przywitać Irka na pokładzie. W ostatnich miesiącach zauważyliśmy bardzo duży przyrost zapytań o współpracę komercyjną ze strony rozmaitych brandów. Stworzenie dedykowanego stanowiska dla osoby, która zajmie się koordynacją tematów reklamowych, było kwestią czasu. Dodatkowo otwieramy nową linię partnershipów brandowych, by uatrakcyjnić nasze usługi i wyróżnić się na tle konkurencji. Po pandemicznym paraliżu u nas w końcu same wzrosty, w pełnym zakresie wraz z naszą branżą obudziliśmy się do życia i przyspieszamy.

Anna Maria Żurek, COO w Going


Źródło: Going

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF