...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Jak komunikować trudne decyzje wewnątrz firmy? Webinar HRlink już jutro!

planowanie redukcji zatrudnienia

Platforma HRlink, we współpracy z Dream Employer i Brief, organizuje webinarium z udziałem ekspertek i doświadczonych praktyków, dotyczące programów wsparcia dla zwalnianych pracowników oraz komunikowania trudnych decyzji wewnątrz organizacji.

Dziś wszystkie sektory rynku zmagają się z większymi bądź mniejszymi problemami rynkowymi. Pandemia koronawirusa, a co za tym idzie spowolnienie i spodziewany kryzys gospodarczy, stawia przed liderami firm trudne wyzwania. Co zrobić, aby przetrwać. Nierzadko firmy zmuszone są podjąć decyzję o zwolnieniu części pracowników, co z wielu przyczyn stanowi duże wyzwanie.

Kluczowe staje się podejście do planowania całego procesu redukcji zatrudnienia, zbudowania wsparcia dla zwalnianych, a przede wszystkim – relacje panujące wewnątrz organizacji – oparte na dialogu i transparentności reguł rządzących firmą – które umożliwiają sprawną komunikację wewnętrzną, wymianę informacji, a zatem również minimalizowanie niepewności, chaosu czy spadku poziomu zaangażowania pozostałych pracowników.

Właśnie te wyzwania i potrzeby z nimi związane, stoją za decyzją o zorganizowaniu webinarium pod hasłem Program wsparcia i inicjatywy dla zwalnianych pracowników, od świadomego i dojrzałego pracodawcy.

Wydarzenie to zaplanowane jest na 18 czerwca (czwartek), o g. 11. Udział w roli widza jest bezpłatny.

Zaproszone do udziału w tym wydarzeniu ekspertki są doświadczonymi praktykami w zakresie komunikacji wewnątrz firmy i sprawnego dialogu pracodawców z pracownikami, a także wszystkich obszarów HR.

Monika Domańska należy do rady programowej Dream Employer, platformy i programu realizowanego przez Brief. Jest partnerem zarządzającym agencji Made in PR, praktykiem o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu. Specjalizuje się między innymi w komunikacji wewnętrznej.

Monika Domańska
źródło: HrLink

Paulina Mazur jest propagatorką dojrzałych działań z zakresu employer brandingu i doświadczoną konsultantką HR.

Paulina Mazur
źródło: HRlink

Alina Michałek, związana zawodowo z HRlink, jest ekspertką z zakresu HR.


Program wsparcia i inicjatywy dla zwalnianych pracowników, od świadomego i dojrzałego pracodawcy


18 czerwca (czwartek), g. 11

Rejestracja pod adresem: https://hrlink.clickmeeting.pl/program-wsparcia-i-inicjatywy-dla-zwalnianych-pracownikow-od-swiadomego-i-dojrzalego-pracodawcy/register

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF