...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Jak żyją Polacy za granicą w czasie pandemii? Cykl konferencji online

Halo! Hiszpania 60 million congress

W dniu 23 kwietnia 2020 odbyła się pierwsza konferencja Kongresu 60 Milionów LIVE online. Cykl konferencji zatytułowany „Halo! Polonia” ma na celu dotarcie do Polaków mieszkających w różnych Państwach na świecie, którzy opowiedzą jak wygląda ich życie za granicą, jak budują tam swój biznes, jak się rozwijają oraz jak radzą sobie w zaistniałej na całym świecie sytuacji związanej z pandemią.

Pierwsza konferencja poświęcona została Hiszpanii. Tematy, które zostały podjęte podczas spotkania dotyczyły ogólnej sytuacji przedsiębiorców , turystyki, zdrowego odżywiania, edukacji i oddolnych inicjatyw społecznych. „Halo! Hiszpania” to spotkanie z prawdziwym życiem Polaków za granicą. Podczas hiszpańskiej edycji konferencji głos w dyskusji zabrali:

  • Patrycja Salacinska-Kone – prezes Polish Professionals in Madrid,
  • Agnieszka Sobolewska oraz Aleksander Hryniuk – założyciele Biura Podrozy Iventour,
  • Joanna Reiter – zalozycielka i wlascicielka firmy Oletti,
  • Karolina Gucko – tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego oraz partner w firmie Ekonexo Bienestar,
  • Małgorzata Kozyra – Założycielka Campus Spain

60 minilionów logo

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych Konferencjach Kongresu 60 Milionów LIVE online, które odbywać się będą cyklicznie, w każdy czwartek na Facebooku Kongresu 60 Milionów!

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF