...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Już jest! 9. Edycja Studium Event Management

LOGO_Studium Event Management-01

Ruszyła 9. Edycja Studium Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego autorstwa Stowarzyszenia Branży Eventowej i Fundacji na rzecz Wydziału Zarządzania UW.

W tym roku naukę podjęło 22 studentów, którzy zdecydowali się mimo ogólnego branżowego kryzysu podwyższać swoje kompetencje.

Tegoroczna edycja przeprowadzona będzie w trybie online aż do odwołania. Wśród 168 godzin wykładowych znajdą się dodatkowe zajęcia z organizacji wydarzeń hybrydowych czy eventów online. Organizatorzy Studium zapowiadają również prezentację platform i narzędzi do produkcji wirtualnych eventów. Ważnym elementem będą również procedury bezpiecznych wydarzeń oraz aspekty prawne związane z nową formułą organizacyjną.

Na Studium wykładać będzie 30 wykładowców. Każdy z nich to wysoko wyspecjalizowana osoba w przemyśle spotkań.

Przedstawiciele Stowarzyszenia Branży Eventowej twierdzą, że niedługo wrócimy do organizacji wydarzeń w formie tradycyjnej poszerzonej o działania hybrydowe. Liderem rynku będzie ten, który w nim zostanie i będzie tworzyć zmianę a wraz z nią nowy wizerunek branży.

Dość wysoka frekwencja na Studium i duże zainteresowanie kierunkiem bardzo pozytywnie również wpływa na rozwój branży oraz fakt, że wciąż jest atrakcyjna dla wielu młodych ludzi.


Źródło: informacja prasowa Stowarzyszenia Branży Eventowej 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF