...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Katarzyna Siekańska Kreatywną w El Padre

Katarzyna Siekańska

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego Katarzyna Siekańska dołączyła do zespołu agencji El Padre obejmując stanowisko Kreatywnej.

El Padre to agencja marketingowa o silnej specjalizacji eventowej. Kasia będzie odpowiadać za tworzenie, kreację i prezentacje koncepcji kreatywnych eventów (offline, hybrydowych, online i digital eventów) jak również działań promocyjnych i ambientowych.
Pracowała dotychczas jako scenarzystka serialu obyczajowego i krótkich form komediowych na zlecenie twórców internetowych i podmiotów biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała również jako etatowa copywriterka w ICAN Institute, gdzie tworzyła przede wszystkim scenariusze krótkich filmów edukacyjnych i reklamowych.

Od ponad trzech lat prowadzi blog literacki: www.siekanska.com, gdzie publikuje autorskie teksty (eseje, felietony, opowiadania). Jej działalność blogowa i literacka została w 2020 r. wyróżniona stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura w sieci” w kategorii Literatura.


źródło: El Padre

Adam Daniluk