...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Niekwestionowana gwiazda w ofercie laptopów MSI

MSI

GF65 Thin to uniwersalny laptop. Nie zawiedzie fanów gier ale może być też narzędziem do codziennej pracy i relaksu.

Laptop GF65 Thin dzięki dobranym podzespołom idealnie sprawdzi w roli kina domowego.

Sercem laptopa jest najnowszy procesor dziesiątej generacji z serii Intel® Core ™ i7, charakteryzujący się większą, nawet o 15%, wydajnością w porównaniu z układami poprzedniej generacji. Wyższa częstotliwość pracy dla pojedynczego rdzenia pozwala na bezproblemowe strumieniowanie obrazu w najwyższych możliwie rozdzielczościach.

MSI laptop

Fani kinematografii docenią także fantastyczny ekran. Cienka, niemal niezauważalna ramka, powiększa okno do filmowego świata, a częstotliwość odświeżania 144hz nadaje płynności obrazom, zwłaszcza podczas najbardziej dynamicznych scen akcji. Warto pamiętać również o doskonałym odwzorowaniu kolorów i wysokiej rozdzielczości zapewniającej klarowny obraz przy komfortowej matrycy o wielkości 15.6 cala.

Innowacyjna technologia audio NAHIMIC 3, dzięki przestrzennym dźwiękom 3D zgodnym z system High Resolution Audio pozwoli na jeszcze głębsze odczucia słuchowe. Specjalne oprogramowanie pozwoli dostosować ją do swoich osobistych potrzeb.

Całości dopełnia system Mystic Light, który daje pełną swobodę personalizacji panoramicznego podświetlenia RGB.

Niewątpliwym atutem modelu GF65 Thin jest również jego budowa i rozmiary. Jest to świetny wybór dla osób, które znajdują się w ciągłym ruchu. Laptop umili także wspólne dalekie podróże i rodzinne wyjazdy na święta, niezależnie, czy planujecie wieczorne seansy przy choince w domu rodzinnym, czy w górskiej chacie.

 

GF65 Thin


źródło: MSI

Adam Daniluk