...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Każda okazja jest dobra, żeby wpaść do Food Town

Astronomiczne lato jest coraz bliżej, warto zatem sprawdzić, co ciekawego dzieje się popołudniami w Warszawie. Jednym z miejsc do sprawdzenia jest Food Town, który otworzył swój pierwszy sezon wiosna/lato.

 

Każdy z nas dobrze wie, że wychodząc większą grupą na miasto czasem nie sposób jest znaleźć miejsce, które spełniałoby oczekiwania i preferencje wszystkich uczestników. Jedni gustują w kuchni azjatyckiej, drudzy wolą zjeść pizzę, ktoś jest wege albo na diecie… i tak bez końca. To samo tyczy się picia alkoholu, nie każdy lubi whisky, a część w ogóle nie pije, bo prowadzi samochód lub nie chce. Czasem wręcz niemożliwym jest by znaleźć miejsce, w którym każdy zaspokoiłby swoje potrzeby i był w pełni zadowolony. I w tym momencie pojawia się Food Town, który posiada 23 koncepty kulinarne oraz 6 barów, więc tylko największa maruda nie będzie w stanie znaleźć odpowiedniej pozycji w menu. Punkt pierwszy jedzenie i picie odhaczone, można przejść do zabawy!

 

Bogata oferta kulturalna, wśród której nie brakuje koncertów, wystaw, jam sessions, imprez dla dzieci, wydarzeń charytatywnych oraz standupów stanowi szeroki wachlarz, z którego można dowolnie wybierać. Co najważniejsze w Food Town codziennie się coś dzieje! W poniedziałki goście odkrywają nowe dźwięki i obiecujących artystów za sprawą cyklicznych wydarzeń Discover Mondays. W czerwcu w Fabryce Norblina wystąpią: EYMSLI, czyli Kamila Drabek, Wiktoria Jakubowska i Pola Atmańska, uzdolnione artystki współpracujące m.in. z Kasią Lins, Julią Wieniawą, Ralphem Kamińskim, czy Tęskno. Ten taneczny krok będzie kontynuowany we wtorki w postaci Tuesday’s Heroes, podczas których zagrają m.in. Karolina Jop & Jan Majewski, Lina oraz Mikołaj Macioszczyk. Środy z kolei należą do młodych i ambitnych – Scena Młodych z Jam Session jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą się zrelaksować przy ciekawych jamach. Czwartki zarezerwowane są na jazz. Początek weekendu w Food Town zaczyna się w piątek, kiedy to na scenie pojawiają się DJ-e rządzący aż do niedzieli. Najlepsza impreza? Tylko w Food Town! W niedzielę natomiast dobrze jest tu przyjść i pobawić się przy Piosenkach Improwizowanych. Ten nowy cykl to komedia w pełnej krasie tworzona przez artystów współpracujący z Klubem Komediowym i Resortem Komedii. Wtedy piosenki powstają na żywo przy pomocy widzów.

W Fabryce Norblina znajdą coś dla siebie też rodziny z dziećmi. Im w sobotnie i niedzielne poranki dedykowany jest cykl Bobosmyki, podczas którego tańce i zabawy nie mają końca.

Food Town to przestrzeń gastronomiczna w zrewitalizowanej Fabryce Norblina, obejmująca pięć zabytkowych hal fabrycznych.

Food Town