...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ruszyła seria D&I Business Insight

D&I Business Insight to cykl know-how realizowany przez Diversity Hub - wiodącą w Polsce organizację zajmującą się tematyką różnorodności i inkluzji w biznesie (D&I), we współpracy z organizacjami, które dzielą się swoimi doświadczeniami i ciekawymi case studies z obszaru D&I. Ta wiedza pozwala spojrzeć na obszar Diversity & Inclusion z szerszej perspektywy i wyciągnąć wnioski dla biznesu.

Właśnie ukazał się pierwszy odcinek serii pt. “D&I and the impact of digital platforms”, w którym Diversity Hub rozmawia z przedstawicielami i przedstawicielkami TikToka oraz twórcami tej platformy na temat roli platform mediowych w kreowaniu trendów w obszarze D&I oraz wykorzystywaniu tych platform do działań biznesowych.

Jaką rolę odgrywają platformy cyfrowe w dyskusji o różnorodności i inkluzji? Jakie podejście ma do tego biznes? Czy platformy cyfrowe mogą wspierać autentyczność, świadomość i wyrażanie siebie? Jakie możliwości daje nam TikTok? Tego dowiecie się z wideo:

#diversitymatters

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF