...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Konferencja i warsztaty „Młodzi na rynku pracy”

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet wraz z Partnerami projektu zaprasza na wydarzenie Make the change – Młodzi na rynku pracy! Projekt dedykowany jest osobom młodym oraz środowiskom korporacyjnym, naukowym i przedsiębiorcom zainteresowanym wyzwaniami młodych na rynku pracy. Celem wydarzenia jest wsparcie osób wkraczających na ścieżkę zawodową, wyposażenie ich w odpowiednie umiejętności, narzędzia oraz pewność siebie.

Projekt został podzielony na trzy etapy: debatę, warsztat oraz konferencję. W trakcie debaty eksperci z różnych środowisk rozmawiali na temat obecności młodych osób na rynku pracy i stojących przed nimi wyzwań. Wspólnie ustalili główne problemy i trudności, które towarzyszą osobom rozpoczynającym ścieżkę zawodową.

Warsztat Design Thinking 7 czerwca w Warszawie, którego celem jest praca nad wyzwaniami w kontekście zatrudniania młodych. Grupy warsztatowe będą opracowywać innowacyjne projekty, które ukażą się w raporcie podsumowującym, będą promowane wśród instytucji zainteresowanych wsparciem młodych, a dwa z nich zostaną zaprezentowane na Konferencji Make the Change. Zostań częścią projektu Make the Change!

https://tiny.pl/9vcq9

Konferencja Make the Change 9 czerwca w Warszawie przy ul. Czackiego 15/17, w ramach której odbędzie się podsumowanie projektu oraz debata “Impakt społeczny i edukacja” inaugurująca projekt „Przedsiębiorczość Społeczna – kurs podstawowy”, realizowany w polsko-norweskim partnerstwie, przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS, Fundację Przedsiębiorczości Kobiet oraz Stiftelsen Mangfold i Arbeidslivet z Norwegii. Podczas debaty porozmawiamy o tym, jak uczyć o wpływie społecznym i przygotowywać do zaangażowania społecznego przyszłych przedsiębiorców i przedsiębiorczynie. Wystąpienie Przemka Staronia psychologa, autora książek i Nauczyciela Roku 2018, który opowie o tym jakie szanse i zagrożenia na rynku pracy czekają na młodych z pokolenia Z.

Zaproszeni są wszyscy zainteresowani rozwiązaniami powstałymi w programie, spotkaniem w gronie ekspertów, networkingiem, uczniowie i studenci, osoby, które mają w swoich domach dorastającą młodzież i którym zależy na poznaniu opinii ekspertów, osoby zainteresowane tematem innowacji społecznych.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF