...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Networking to nie sprint

O budowaniu relacji w oparciu o społeczną odpowiedzialność biznesu opowie Tomasz Jasiński, prezes Fundacji asperIT.

Networking to nawet nie maraton. Networking to długi marsz, który gdy jest dobrze zaplanowany, może przynieść szeroko rozumiane korzyści. Podczas tych zajęć porozmawiamy o tym, jak przygotować się do tej drogi. Jak zaplanować wieloletnią strategię, tak aby nie zmarnować najważniejszych 5 minut w cyklu życia Waszej organizacji, podczas których spotkacie strategicznego darczyńcę/inwestora.

Zajęcia 8 czerwca, w Centrum Kreatywności Targowa poprowadzi Tomasz Jasiński, prezes Fundacji asperIT. Związany z branżą IT od samego początku swojej kariery zawodowej. Natomiast w organizacjach pozarządowych działa od ponad 20 lat.

Współtwórca projektu asperIT, koordynator pilotażowej edycji we Wrocławiu. Absolwent kierunku zarządzanie oraz studiów podyplomowych w dziedzinie prawa gospodarczego. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym podmiotami społecznymi. Na co dzień odpowiedzialny za kwestie finansowe i organizacyjne całej grupy asperIT. Fundacja asperIT zajmuje się aktywizacją zawodową osób ze spektrum autyzmu do pracy w IT. W ciągu wielu lat swojej działalności asperIT przeszkoliło kilkaset osób z kilkunastu firm, takich jak Santander Bank Polska czy Boeing, a także umożliwiło zdobycie kwalifikacji zawodowych i podjęcie pracy blisko 100 osobom ze spektrum autyzmu.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF