Linkleaders i Proptech Poland rozpoczynają współpracę

Linkleaders rozpoczyna współpracę z Proptech Poland - jedyną organizacją non-profit, która reprezentuje środowisko proptechowe w Polsce. Kooperacja obu podmiotów będzie koncentrowała się na rozwoju rynku rozwiązań technologicznych dla sektora nieruchomości.

Misją fundacji Proptech Poland jest organizacja wsparcia sektora nieruchomości w procesie transformacji cyfrowej wszystkich jego obszarów: biur, retailu, obiektów przemysłowych i magazynowych oraz generalnego wykonawstwa.

Fundacja integruje korporacje, startupy i ekspertów, którzy wspólnie zmieniają jedną z kluczowych branż polskiej gospodarki. Łączy biznes ze środowiskiem akademickim oraz władzami samorządowymi, aby mieć dostęp do najnowszych innowacji i badań oraz realnie wpływać na kształt rynku nieruchomości.

Wspólnie z naszymi partnerami poszukujemy odpowiedzi na wyzwania firm z sektora real estate, związanych ze zmianami technologicznymi, zmianami na rynku pracy, nowymi modelami biznesowymi opartymi o cyfrowe produkty i usługi. Zapewniamy dostęp do najnowszych technologii, najlepszych ekspertów oraz sprawdzonych partnerów. Razem z Linkleaders będziemy aktywnie rozwijać społeczność i rynek proptech w Polsce poprzez komunikację, networking i wymianę wiedzy. 
-Bartosz Dobrowolski, założyciel i prezes Proptech Poland

Proptech Poland to nowoczesna platforma współpracy, dzięki której różne podmioty wymieniają się wiedzą i wzajemnie edukują. Promuje innowacje i najnowsze technologie oraz ich twórców, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Tworzy pomosty z regionalnymi i światowymi organizacjami o podobnym profilu w celu wymiany wiedzy, doświadczeń, ale przede wszystkim rozwiązań technologicznych. Kreuje wspólną narrację i platformę komunikacji dla całego środowiska.

Linkleaders to jedna z największych polskich firm specjalizujących się w komunikacji korporacyjnej, employer branding i marketingu rekrutacji. Specjalizuje się we współpracy z czołowymi globalnymi markami sektora nowych technologii, nieruchomości i usług biznesowych.

Od lat wszyscy uczestniczymy w procesie cyfrowej transformacji branży finansowej, gdzie rozwiązania fintech pozwoliły stworzyć zupełnie nowe produkt i usługi. Analogiczny proces dzieje się w branży real estate a fala transformacji dotarła niedawno do Europy i właśnie zaczyna się w Polsce. Proptech to nowy fintech. Współpracując z liderami sektora nieruchomości i jednym z najbardziej obiecujących startupów proptechowych w Polsce – ProperGate – naturalnie dążyliśmy do tego, żeby jeszcze bardziej integrować środowisko transformujące real estate. Cieszymy się, że możemy robić to wspólnie z Bartkiem i zespołem Proptech Poland. -Tomasz Podolak, założyciel Linkleaders

W ramach współpracy Linkleaders będzie odpowiedzialne za wszystkie działania komunikacyjne Proptech Poland, będzie wspierać ją w działaniach inspiracyjnych oraz edukacyjnych, animując społeczność proptechową w Polsce. Za projekt po stronie agencji odpowiada Paweł Luty, lider praktyki proptech w Linkleaders, starszy konsultant z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w branży technologicznej i nieruchomości komercyjnych.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF