...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ludzie 50-tki: Maciej Ledzion, endorfina events/WebTalk/Next Level Agency – co go inspiruje?

Maciej Ledzion Gala

Jak Maciej Ledzion, jeden z członków Kapituły rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie buduje swój zespół? Gdzie według Macieja warto szukać inspiracji do sukcesu w biznesie?

Z jakimi wyzwaniami będzie musiała się zmierzyć Twoja firma w 2022 roku?

Na pewno, tak jak większość rynku, zmierzymy się ze wszystkimi kwestiami i zmianami związanymi z tzw. “Nowym Polskim Ładem”. Poza tym odczujemy inflację, wzrost stop procentowych, cen surowców, oraz ograniczenia w łańcuchu dostaw.

Czy marzenia daje się realizować w pojedynkę? Jak budujesz swój zespół, który wspiera Cię w swoim pomyśle? Jak znajdujesz ludzi, z którymi chcesz pracować? Czy Twoja firma może podzielić się ciekawymi case’ami hr/eb?

W pojedynkę możemy realizować marzenia osobiste i dotyczące naszego własnego rozwoju czy zmian dotyczących nas samych. W biznesie marzenia osiągają zespoły. Dobry team to różnorodność kompetencji, zaufanie – a więc autonomia jego członków i wreszcie chemia. Warto pracować z ludźmi, których się lubi. Ciekawe case’y HRowe – jest ich wiele, ale jeden z najciekawszych to kariera Michała Kalety, który zaczynał w endorfinie, która zatrudniała wtedy około 5 osób, a dziś nią zarządza i jest współwłaścicielem 3 spółek w naszej grupie, w której łącznie pracuje 100 osób.

Czym inspirować się do sukcesu w biznesie?

Inspirację możemy czerpać, czytając, obserwując innych, ale też patrząc na siebie i własne potrzeby. Motywujmy się wzajemnie, nie bójmy się czerpać z opinii ludzi spoza naszego codziennego otoczenia. Warto też słuchać dzieci – ich wyobraźnia i sposób rozwiązywania problemów są nieograniczone i nieprzesiąknięte schematami myślenia dorosłych.

 

Przeczytaj także:

Ludzie 50-tki: Maciej Ledzion, endorfina events/WebTalk/Next Level Agency – kim jest i co robi?

Ludzie 50-tki: Maciej Ledzion, endorfina events/WebTalk/Next Level Agency – jak wygląda jego praca w Kapitule 50 Kreatywnych?

 

 


Maciej Ledzion

Maciej Ledzion – współwłaściciel i członek zarządu grupy marketingowej składającej się z trzech agencji: endorfina events (eventy online, hybrydowe oraz offline), WebTalk (full service digital), Next Level Agency (gaming marketing).

Według Media Marketing Polska endorfina piastowała tytuł agencji eventowej roku w latach 2016 i 2017, następnie w 2019 roku tytuł najlepszej agencji eksportującej swoje usługi poza Polskę a w 2021 została wyróżniona jako solidny partner. WebTalk również został doceniony przez MMP jako agencja roku w kategorii social media w 2016, następnie w 2017 i 2018 otrzymał nagrodę za imponujący wzrost. Maciej zainicjował i przeprowadził proces połączenia obu agencji w grupę w 2017 roku. Od końca 2020 współtworzy nową firmę zajmującą się marketingiem w świecie gamingu – Next Level Agency.

Maciej w 2018 roku otrzymał statuetkę MP Power Awards® w kategorii Meeting Planner – agencja eventowa, aktywnie udziela się na rzecz rozwoju branży komunikacji marketingowej w Polsce i za granicą. W ramach SKM SAR był członkiem grupy tworzącej przez 2 lata Białą Księgę Komunikacji Marketingowej – opracowanie zawierające zbiór dobrych praktyk przetargowych we wszystkich kategoriach zakupów marketingowych. Prowadził liczne prelekcje w Polsce i za granicą. Od 2019 roku jest członkiem kapituły plebiscytu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” tworzonego przez Brief.pl, a od 2021 jej przewodniczącym.

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uwielbia dobrą architekturę, sport i podróże.

partnerzy 50

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF