...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Manpower z nowym szefem na Polskę

Kamil Sadowniczyk

Z początkiem stycznia Kamil Sadowniczyk awansował na stanowisko dyrektora Manpower w Polsce. Do jego obowiązków należy zarządzanie największą marką w strukturach ManpowerGroup, oferującą takie rozwiązania jak praca tymczasowa, outsourcing, rekrutacje stałe.

Kamil Sadowniczyk na nowym stanowisku jako dyrektor Manpower w Polsce jest odpowiedzialny za zarządzanie siecią ponad 70 biur firmy, w których pracuje ponad 300 pracowników. Do jego obowiązków należy tworzenie oraz realizacja strategii brandu, a także utrzymanie jego dalszego wzrostu.

Kamil Sadowniczyk jest związany z firmą od blisko 5 lat. Swoją karierę w Manpower rozpoczął w 2017 roku jako menedżer regionalny, by po pięciu miesiącach awansować na dyrektora dywizji odpowiedzialnej za rozwój sieci oddziałów onsite. Z branżą HR jest związany od 17 lat.

Kamil Sadowniczyk na stanowisku dyrektora Manpower zastąpi Tomasza Walenczaka, który awansował na dyrektora zarządzającego ManpowerGroup w Polsce.

Manpower to największy brand należący do ManpowerGroup, działający nad Wisłą od ponad 20 lat, a dziś będący jednym z liderów w zakresie rozwiązań pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu.


Źródło: ManpowerGroup

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF