...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Maria Gajewska Creative Directorem w Stor9_

Maria Gajewska

Agencja, której większościowym udziałowcem jest Robert Lewandowski stawia na rozwój struktur kreatywnych oraz zapowiada rozszerzenie portfolio stałych klientów w Polsce i zagranicą.

Maria Gajewska jako Creative Director będzie zarządzała zespołem kreatywnym wspólnie z Maciejem Dutkowskim, który jest jednym z założycieli Stor9_.

W ciągu 3 lat obecności na rynku udało nam się zbudować bardzo mocne portfolio produkcji reklamowych, rozpoczęliśmy współpracę z kolejnymi ambasadorami, a także udało nam się wygrać kilka przetargów na kompleksową obsługę marek. W najbliższych tygodniach ta lista zostanie poszerzona o kolejne projekty również na poziomie międzynarodowym,
a to wymaga od nas dalszego wzmacniania wewnętrznych kompetencji
w zespole osobami z bardzo dużym doświadczeniem na rynku reklamowym. Zatrudnienie Marii Gajewskiej na stanowisko Dyrektora Kreatywnego to dla nas wejście na wyższy poziom i wyznaczenie kolejnego kroku milowego w działalności Stor9.

Maciej Dutkowski, Managing Partner Stor9

Prace jej i jej zespołu były wielokrotnie nagradzane na festiwalach w Polsce i za granicą (KTR, Innovation, Golden Drum, Mixx Awards, Kampania Społeczna Roku, Effie Awards). W 2019 roku była przewodniczącym jury w kategorii fotografia w konkursie kreatywnym KTR oraz ekspertem w tegorocznym przeglądzie młodych talentów See&Say organizowanym przez SAR.

Agencja reklamowa Stor9_ zajmuje się obsługą osób publicznych oraz marek na poziomie komunikacji i rozwoju ich potencjału biznesowego. Stałymi klientami Stor9 są m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Kożuchowska, czy Dawid Woliński. Od momentu rozpoczęcia działalności agencja zrealizowała również projekty reklamowe dla takich marek jak HUAWEI, Gillette, Head and Shoulders, Nespresso, 4F, Sephora, Calzedonia, MasterCard, OSHEE, Kinga Pienińska, Westwing czy Cartoon Network.


Źródło: Informacja prasowa Stor9_

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF