...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Masz dość pracy zdalnej? Pracuj w coworkingu!

Solutions.Rent Małachowskiego

Praca zdalna, związana z epidemią koronawirusa, mocno daje się we znaki. Kolejny miesiąc z zakazem wychodzenia z domu dla większości oznacza jeszcze większą chęć... powrotu do biura. Jeśli też masz dość własnych czterech kątów, możesz pracować w Solutions.Rent. Warszawski coworking zaprasza hasłem: "All you need is space. More than ever". Dlaczego warto pracować w coworku?

B jak bezpieczeństwo 

Solutions.Rent szczególną uwagę kładzie na bezpieczeństwo osób, które pracują w coworkingu. Dlatego regularnie przeprowadza dezynfekcję powierzchni biurowych przy użyciu certyfikowanych środków dezynfekujących.

Od 1 maja w każdy piątek, oprócz rutynowego odkażania, przeprowadzamy także certyfikowaną dezynfekcję naszych przestrzeni. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i odpowiedni komfort pracy najemców. Dezynfekcja jest wykonywana  preparatami rekomendowanymi przez WHO oraz EDCD. Zostały one uznane za skuteczne w dezynfekcji przeciwko SARS-COV-2, a oprócz codziennej ochrony i sprzątania – dają 100% gwarancję czystości powietrza  – podkreśla Marta Kamińska z Solutions.Rent.

E jak elastyczność

Solutions.Rent gwarantuje pełną elastyczność. Jeśli ze względu na pandemię musiałeś zrezygnować z wynajmu biura, ale masz dość pracy w domu, możesz skorzystać z oferty hot desk. Twoja firma pracuje w kameralnym gronie, ale w przyszłości chcesz powiększyć zespół? Przestrzeń zostanie dopasowana do Twoich potrzeb. Nie musisz się o to martwić. 

K jak komfort 

Przestrzeń coworkingowa Solutions.Rent jest dopasowana do indywidualnych oczekiwań, dzięki czemu każdy może zyskać odpowiedni komfort pracy. Coworking pozwala w 100% wykorzystać czas przeznaczony na wykonywanie obowiązków. Zespół Solutions.Rent bierze na siebie wszystkie formalności związane z wynajęciem i prowadzeniem biura. To sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze, a do tego siedziba Twojej firmy znajduje się w  jednym z najmodniejszych adresów w Warszawie. 

W jak wizerunek

To, jak wygląda miejsce, w którym pracujesz, wpływa na wizerunek Twojej firmy. Nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dobry PR marki to coś więcej niż tylko frazesy. Ekskluzywne przestrzenie coworkingowe w warszawskim Śródmieściu z pewnością korzystnie wpłyną na rozwój Twojego biznesu. 

W coworkingu Solutions.Rent możesz rozwijać biznes i nawiązywać kontakty, ale też stworzyć nową markę i otrzymać potrzebne wsparcie. Pracuj, tak jak lubisz – w przestrzeni, która motywuje, pobudza kreatywność i zwiększa satysfakcję z wykonywanych obowiązków.


Autor: Solutions.Rent 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF