...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

McCANN Worldgroup jedną z najbardziej innowacyjnych firm na świecie w zestawieniu Fast Company

Wyróżnienie McCANN Worldgroup w zestawieniu Fast Company to wyraz uznania dla nieustającego dążenia wszystkich agencji wchodzących w skład grupy do opracowywania projektów, w których kreatywność i innowacyjność są zawsze priorytetem.

Ranking „Most Innovative Companies in the World” opracowany przez Fast Company na rok 2024 jest zestawieniem firm wyróżniających się unikalnym na skalę globalną podejściem do obszaru innowacji. To uznane w skali światowej zestawienie docenia organizacje za ich przełomowe pomysły, zdolność do wprowadzania innowacji oraz realny wpływ na branżę i społeczeństwo. McCANN Worldgroup, między innymi także dzięki działaniom McCANN Poland realizującej lokalnie kampanię „Gdzie Zamieszkać/Where to Settle” dla Mastercard, znalazła się wśród laureatów, zajmując prestiżowe 9. miejsce.

Jesteśmy niezmiernie dumni będąc częścią jednej z najbardziej innowacyjnych firm na świecie. To, że produkt z Polski był istotnym czynnikiem tego niesamowitego wyróżnienia, potwierdza, że nasza praca może napędzać pozytywną społeczną zmianę, inspirować naszą branżę nie tylko lokalnie, ale też być wzorcem do globalnych działań. To docenienie daje naszym zespołom niesamowitą motywację do szukania i tworzenia kolejnych rozwiązań opartych na wyjątkowej kreacji i innowacji.stwierdził Wojciech Borowski, Group CEO McCANN Poland.

„Gdzie Zamieszkać/Where to Settle” jest nowatorską platformą online, mającą na celu pomoc ukraińskim uchodźcom w znalezieniu pracy i miejsca zamieszkania w Polsce poza największymi ośrodkami miejskimi. Stała się ona symbolem innowacyjnego podejścia do rozwiązywania realnych problemów społecznych za pośrednictwem marketingu.

***

O McCANN Poland

W 2023 roku McCANN Poland został uznany agencją roku Cannes Lions for Good. Wygraliśmy 9 Lwów: Titanium, Grand Prix, 2 złota, 2 srebra i 3 brązy. Na Golden Drum International Festival of Creativity 2023 jako McCANN CEE zostaliśmy agencją sieciową roku, a jako McCANN Poland agencją nr 2 festiwalu oraz zdobyliśmy 4x Grand Prix, 3x Golden Drum, 2x Bronze Drum oraz Best of Genius Loci. Z London International Awards 2023 wróciliśmy z 8 nagrodami, w tym 2x Grand LIA.

W roku 2021 zyskaliśmy miano najlepszej agencji kreatywnej na festiwalu EFFIE Awards Poland.

Jesteśmy częścią globalnej sieci wywodzącej się z amerykańskiej agencji reklamowej McCann-Erickson, której korzenie sięgają 1902 roku. W Polsce rozwijamy rynek reklamowy od ponad 30 lat. Specjalizujemy się we wszystkich obszarach nowoczesnego marketingu 360° i łączymy ofertę z obszaru digital z tradycyjną reklamą.

::

Więcej o McCANN Poland:

Oficjalna strona: https://mccann.pl/

Biuro Prasowe – Irena Sękal, irena.sekal@webershandwick.pl, 693 201 011

McCANN Poland na LinkedIn: https://pl.linkedin.com/company/mccann-poland

McCANN Poland na Instagramie: https://www.instagram.com/mccann_poland/

McCANN Poland na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/McCANNPoland/

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF