...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Meta wspomoże małe i średnie firmy nowymi narzędziami

Meta chce wprowadzić narzędzia, które pozwolą mniejszym firmom porozumiewać się z klientami, a także między sobą.

Według najnowszych badań aż 71% firm domaga się uproszczenia sposobów komunikacji w mediach społecznościowych. Pracownicy, zarządcy i inne osoby z przeróżnych szczebli chcą, żeby konwersacja między firmami przebiegała tak, jak wygląda zwykła rozmowa z rodziną czy przyjaciółmi.

Oto co Meta chce wprowadzić w najbliższej przyszłości:

  • tworzenie reklam na Facebooku i WhatsAppie, które uruchomią chat w aplikacji. Funkcja zezwoli na tworzenie reklam w aplikacji WhatsAppBusiness. Ułatwi to rozpoczęcie rozmowy z klientem.
  • filtrowanie potencjalnych klientów za pomocą formularzy błyskawicznych i udostępnianie ekskluzywnych treści. Firmy wkrótce będą mogły wyszukiwać najbardziej obiecujących potencjalnych klientów dzięki filtrowaniu potencjalnych klientów w formularzach błyskawicznych reklam namiarowych. Odpowiedzi na pytanie wielokrotnego wyboru można wykorzystać do filtrowania potencjalnych klientów.

Podsumowując, nowe narzędzia pozwolą firmom w szybszej komunikacji z klientem, a także dostosują pod nich pojawiające się reklamy i treści.

 

 

 

 

Adam Daniluk