...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Najnowszy dodatek Hearthstone ogłoszony

Hearthstone Nowy Dodatek

W karcianym świecie osadzonym w "World of Warcraft" pojawi się nowe coroczne rozszerzenie. Tym razem gracze muszą wybrać między Hordą a Przymierzem.

Blizzard przyzwyczaił już graczy swojej karcianki do regularnego trybu wydawniczego. Każdy rok podzielony jest na cztery fazy. Głównym punktem każdej z faz, jest nowe rozszerzenie dodające do gry nową mechanikę oraz ponad sto trzydzieści nowych kart. Data premiery została wyznaczona na siódmego grudnia. Do tego czasu regularnie będziemy obserwować odkrywanie kolejnych kart. Klasycznie w grze pojawił się zestaw przedpremierowy, który oferuje dodatkowe skórki do postaci oraz pakiety z nowymi kartami.

Tym razem nie skończy się na tym, wraz z zapowiedzią nowego dodatku, dostaliśmy informację o powrocie mechaniki kart bohaterów.  Gracze wchodzący do gry muszą wybrać, czy chcą dołączyć do drużyny hordy, czy przymierza. W zależności od wyboru dostają wybraną kartę legendarną oraz będą zbierać punkty honoru dla wybranej frakcji. Za każdą wygraną na konto drużyny wpadają dodatkowe punkty. Rywalizacja trwać będzie od siódmego grudnia do jedenastego stycznia. Dodatkowo każdy z graczy dostanie dostęp do serii zadań związanych ze stroną konfliktu, którą wybierze.

Wraz z pojawieniem się dodatku, rozpocznie się nowy sezon. Oznacza to wyzerowanie aktualnej przepustki sezonowej i bonusów do ustawki.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF