...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Największe spotkanie Polonii w Miami

polonia w miami

Kongres 60 Milionów - wydarzenie łączące Polaków z kraju i z zagranicy odbędzie się w dniach 10-12 lutego w Miami. 11 edycja tego międzynarodowego wydarzenia zgromadzi ludzi biznesu, polityki i działaczy społecznych. Wśród prelegentów m.in. Rafał Brzoska Prezes - InPostu, Stefan Batory - Prezes Booksy.com, Rafał Milczarski – Prezes PLL LOT, Adrian Kubicki – Konsul Generalny RP w Nowym Jorku.

Kongres 60 Milionów to inicjatywa aktywnej integracji i wspierania kooperacji między Polakami mieszkającymi w ojczyźnie i tymi, którzy żyją poza jej granicami. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w Miami w 2018 roku. Zaś sama idea kongresu narodziła się na linii Rzeszów – Nowy Jork i urosła do idei Kongresu jako cyklicznego forum tworzącego pole do współpracy i działań biznesowych osób czujących więź z Polską. W latach 2018-2021 Kongres 60 Milionów organizowany był m.in. w Londynie, Buffalo, Berlinie, Miami i Nowym Jorku.

Jestem szczególnie dumny, że nasze wydarzenie przyczynia się do promocji polskich firm za granicą, a takie marki jak InPost, Inglot czy LOT-są fantastycznymi ambasadorami naszego kraju

Kamil Szymański, Współzałożyciel Kongresu i Prezes 60mln.pl

W Miami rozmowy skoncentrowane będą wokół zagadnień dyplomatycznych, biznesowych, możliwości inwestycyjnych, rozwoju technologii, działalności społecznej i charytatywnej. Prelegenci Kongresu to wybitni eksperci, ludzie biznesu między innymi z Polski, USA, UK, Niemiec i Australii. Z uczestnikami spotkają się m.in. twórca potęgi InPostu Rafał Brzoska, Stefan Batory współtwórca platformy Booksy oraz iTaxi, Oskar Kowalski założyciel Global Incubator, Maciej Kraus – Parter Movens Capital, Eva Hussain, CEO Polaron, Beata Drzazga, założycielka i Prezes Betamed S.A.. Do Polaków dołączą ważni przedstawiciele amerykańskiej polityki i biznesu m.in. burmistrz Miami Francis Suarez, były CFO Białego Domu David Feit oraz przedsiębiorca i wizjoner na rynku kryptowalut Alex Lightman. Uczestnicy polonijnego forum będą mogli wziąć udział także w wydarzeniach towarzyszących-turnieju golfowym czy specjalnym rejsie po zatokach Miami. Ta edycja Kongresu 60 Milionów organizowana jest we współpracy z 50th International Polonaise Ball ”Royal Jubilee”.

Polonia to społeczność o wyjątkowym potencjale, która cały czas się rozwija, stając się coraz bardziej skutecznym i naturalnym partnerem dla przedsiębiorców z Polski. Kongres 60 Milionów jest doskonałą platformą do nawiązania relacji i wymiany doświadczeń oraz prezentacji firm i dynamicznego rozwoju Polski w ostatnich latach. Po tej stronie oceanu spotyka się wielu przedsiębiorców, których trudno spotkać na kongresach w Europie, a którzy mogą okazać się wartościowymi partnerami biznesowymi dla firm chcących prowadzić biznes w USA.

Grzegorz Fryc, Współzałożyciel Kongresu 60 Milionów

 

Kongres to unikalna możliwość spotkania Polaków z kraju i z zagranicy, liderów swoich branż i środowisk. Jest nas 60 milionów na całym świecie – to nasz przywilej, by ze sobą współpracować na najwyższym poziomie, jednocześnie kształtując i umacniając wizerunek Polski.

Zbigniew Klonowski, Współzałożyciel oraz Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Kongresu 60 Milionów


Źródło: 60 Million Congress

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF