...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowy członek zarządu Grupy iCEA

Anna Tworek-Skrzyszowska

Zarząd Grupy iCEA poinformował, że Rada Nadzorcza powołała Annę Tworek-Skrzyszowską w skład Zarządu firmy.

Rada Nadzorcza Grupy iCEA powołała nowego członka zarządu. Została nim Anna Tworek-Skrzyszowska na stanowisku członkini Zarządu ds. Operacyjnych. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za wsparcie ekspansji zagranicznej i rozwój operacyjny spółek w USA i Azji. Ponadto, będzie uczestniczyć w projekcie iCEA Prime International, który pozwala właścicielom biznesów docierać ze swoją ofertą na rynek międzynarodowy.

Dzięki Annie Tworek-Skrzyszowskiej projekty międzynarodowe zyskają kluczowe wsparcie zarówno w bieżących procesach optymalizacyjnych, jak i planowaniu długofalowych działań marketingowych. Jej znajomość branży e-commerce oraz doświadczenie w kierowaniu kampanii reklamowych to gwarancja kompleksowego wsparcia nowych projektów w działaniach operacyjnych, taktycznych, strategicznych oraz promocyjnych.

Łukasz Nawrocki, CEO Grupy iCEA

Anna Tworek-Skrzyszowska na co dzień zarządza wydawnictwem internetowym wraz z autorską siecią reklamową – Blue Whale Press. Rozrastanie się struktur Zarządu oznacza dla Grupy iCEA jeszcze dokładniejszą niż dotychczas lokalizację punktów krytycznych oraz projektowanie i wdrażanie działań naprawczych, których celem jest stworzenie wzorcowych szablonów wejścia na rynki zagraniczne.

Dobrze czuję się w różnorodności i nie obawiam się żadnej tematyki, a każdy kolejny projekt traktuję jak nową przygodę i wyzwanie. Jestem osobą bardzo dokładną i zaangażowaną we wszystko, co robię, dlatego osiągam wyniki, które są dla mnie mobilizacją do dalszych działań. Za podstawę sukcesu uważam dobrą organizację pracy i bieżącą komunikację na każdym etapie.

Anna Tworek-Skrzyszowska, członkini Zarządu Grupa iCEA

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF