...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowy Zarząd w Grupa iCEA – Wojciech Haremza powołany na CEO

Wojciech Haremza CEO Grupa iCEA

W minionym tygodniu oficjalnie został ogłoszony nowy zarząd jednej z największych agencji SEO w Polsce. Łukasz Nawrocki - CEO holdingu Digital Now!, powołał nowego prezesa Grupa iCEA. Został nim Wojciech Haremza.

Wojciech Haremza – od Head of SEO do CEO

Wojciech Haremza CEO Grupa iCEA

Z Grupa iCEA Wojciech związany jest od maja 2019 roku. Dotychczas zajmował stanowisko Head of SEO oraz CTO w iCEA Group International działając w obszarze optymalizacji procesów wykonawczych. W tym czasie był odpowiedzialny za strategię rozwoju usług SEO i SXO na trzech kontynentach. Jego kompetencje doskonale odzwierciedlają działania operacyjne. 

Nowa struktura organizacyjna w Grupa iCEA

Efektem wielomiesięcznej pracy było stworzenie nowej struktury organizacyjnej w Grupa iCEA!. Zarządzanie strategiczne, nad całością operacji realizowanych globalnie, sprawować będzie centrala w Polsce. Powołany na stanowisko prezesa Grupa iCEA – Wojciech Haremza, sformułował nowy zarząd w skład, którego wchodzą: 

Natalia Trapszo (Świder) – Chief Financial Officer

Natalia Trapszo Świder Chief Financial Officer

Natalia dotychczasowe doświadczenie budowała w pracy przy analizie kondycji dużych przedsiębiorstw z różnych branż, a także przy analizie projektów inwestycyjnych i wsparciu rozwoju start-upów. Posiada doskonałą znajomość rynku i ogromną wiedzę w obszarze optymalizowania procesów finansowych.

Izabela Smoter – Chief of Administration I Chief People Officer

Izabela od 4 lat uczestniczy w tworzeniu oraz modelowaniu kluczowych procesów zarządczych dla organizacji, poznając każdy obszar jej działania. Swoje doświadczenie budowała u boku wykwalifikowanego zarządu, przechodząc przez wszystkie dotychczasowe etapy rozwoju spółki. 

Jacek Dziura – Chief Marketing Officer

Jacek buduje silne marki oraz efektywne strategie w holdingu Digital Now!. Wspiera rozwój sieci partnerskiej i dba o edukację klientów. W codziennej pracy przekłada doświadczenie zdobyte w budowaniu globalnych marek.

 

Kompetencje, jakie poszczególni członkowie nowego zarządu powinni posiadać, zostały wyznaczone na podstawie wąskiego i precyzyjnego zakresu zadań poszczególnych pionów. To pozwoli na realizację założeń nowej strategii dynamicznego rozwoju. Jestem przekonany, że oddajemy dalszy rozwój Grupa iCEA w ręce ludzi bezgranicznie zaangażowanych, dla których niemożliwe nie istnieje

 Wojciech Haremza, CEO Grupa iCEA.

 

Proces tworzenia nowych struktur spółki został oparty przede wszystkim na zadaniach, jaki poszczególne departamenty będą realizować, aby umożliwić organizacji realizację strategii dla klientów na każdym etapie ich obecności w Grupa iCEA. 

Dziękuję zarządowi Digital Holding! Now za powierzone mi zaufanie. Tworząc nową strukturę organizacyjną zidentyfikowaliśmy siedem kluczowych dla firmy obszarów takich jak: sprzedaż, marketing, finanse, wykonawstwo, HR, administracja oraz nowo powstały dział – research & development. Nowy zarząd został zbudowany w oparciu o wąski zakres wiedzy każdego z tych obszarów, które pozwalają na realizację planów związanych z dalszym rozwojem Grupa iCEA w Polsce oraz intensywną ekspansją na rynki anglojęzyczne.

Wojciech Haremza, nominowany na stanowisko CEO Grupa iCEA 

Podsumowanie dotychczasowej strategii

Strategia biznesowa, którą Grupa iCEA przyjęła w 2017 roku, zakładała intensyfikację działań w obszarze e-commerce. Przez ten czas spółka osiągnęła ponad 4-krotny wzrost przychodów, znacznie przewyższając dynamikę całej branży. Duży wkład w takie tempo rozwoju miał dotychczasowy zarząd Grupa iCEA, z prezesem Pawłem Borowikiem na czele. Ten sukces nie byłby możliwy do osiągnięcia w tak krótkim czasie bez intensywnej pracy całego zarządu skupiającego się na dynamicznym rozwoju.

 

W imieniu Zarządu Digital Now! Holding dziękuję całemu zarządowi Grupa iCEA za poświęcenie i zaangażowanie, wypracowywanie przewag konkurencyjnych oraz wdrażanie ich w dziale handlowym, rozpoczęcie projektu ekspansji zagranicznej i wielu innych inicjatyw, które mógłbym wymieniać jeszcze bardzo długo.

 Łukasz Nawrocki, CEO Digital Now! Holding.

źródło: Grupa ICEA

Adam Daniluk