...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Reddit wchodzi na giełdę

Reddit IPO

Jedna z największych platform łączących wszelkie możliwe społeczności rozpoczęła proces wejścia na amerykańską giełdę.

Serwis powstał już w 2005 roku i od tego czasu wyrósł na jeden z największych na świecie. Według rankingu Alexa jest 18 najczęściej odwiedzaną stroną w internecie. Dziennie zbierając około 50 milionów użytkowników i oferując miejsce do dyskusji na ponad 100 tysiącach subforów.
O wejściu Reddita na giełdę mówiło się już od sierpnia, jednak teraz potwierdzają to złożone przez firmę dokumenty oraz oświadczenie online. Według ekspertów wycena spółki oscylować ma w okolicy 15 miliardów dolarów. Są to wyliczenia oparte o dane z sierpniowej rundy finansowania, w której udało się zebrać ponad 700 milionów dolarów, a wycena sięgała ponad 10 miliardów dolarów. W tym samym czasie Reddit pochwalił się przychodami z reklam na poziomie 100 milionów za drugi kwartał 2021 roku.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF