...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Odwaga i równowaga. Rusza rejestracja na VI Ogólnopolski Dzień Różnorodności

Odwaga będzie tematem przewodnim VI Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach programu Karta Różnorodności. Konferencja odbędzie się 23 maja w Kinie Atlantic w Warszawie. Ruszyła rejestracja na wydarzenie (udział bezpłatny).

VI Ogólnopolski Dzień Różnorodności

23 maja 2019 (czwartek)

godzina 9:00 – 16:00

Kino Atlantic, ul. Chmielna 33, Warszawa

Ogólnopolski Dzień Różnorodności to największe doroczne wydarzenie realizowane w ramach koordynowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wspierającej przeciwdziałanie dyskryminacji w miejscu pracy, Karty Różnorodności.

Każdego roku wydarzenie gromadzi ekspertów i ekspertki zajmujące się zarządzaniem różnorodnością, działające na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem, dyskryminacją. Wśród gości i uczestników są przedstawiciele/ki biznesu, administracji, organizacji pozarządowych i nauki, którzy spotykają się, aby wymienić się doświadczeniami, dobrymi praktykami i inspiracją do dalszego działania.

W ramach VI Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności wspólnie z zaproszonymi gośćmi, ekspertami i ekspertkami – z prof. Bogdanem de Barbaro i prof. Anną Gizą-Poleszczuk na czele – odpowiemy na pytania m.in. o to, jak zmiana modeli pracy i narzędzie pracy wpływają na nasze życie, dlaczego tak bardzo potrzebujemy dziś odwagi i czy da się połączyć pracę z pasją – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Swój udział w spotkaniu potwierdziły już m.in. polska himalaistka, zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników Kinga Baranowska, profesor Anna Giza-Poleszczuk, socjolog oraz profesor Bogdan de Barbaro, psychoterapeuta. Do dyskusji zaproszona została także m.in. prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Program VI Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, sylwetki zaproszonych gości oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie wydarzenia: www.odpowiedzialnybiznes.pl/odr2019.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich

Patroni medialni: Miesięcznik Benefit, Personel Plus, PRoto.pl, Sukces Pisany Szminką

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF